HBO, Westworld’ün 2.sezonuna ait yeni fragman yayınladı

Ana Sayfa » Gündem » HBO, Westworld’ün 2.sezonuna ait yeni fragman yayınladı
HBO, Westworld’ün 2.sezonuna ait yeni fragman yayınladı

HBO geçtiğimiz gün, Westworld 2.sezonuna ait yeni fragman yayınladı.

Dün, dizinin yeni sezonuna ait fragmanının Perşembe günü piyasaya sürüleceğine ve HBO‘nun sözünü yerine getireceğine söz verildi. Bugün ise sözünde kalarak yayınlanan uzun tanıtım fragmanını izleyerek HBO‘nun hit şovunun yeni sezonunu inceleyebilirsiniz. Daha önce yayınladığı teaser’lar da oldukça umut verici oldu.

Fragman, dizi besteci Ramin Djawadi‘nin Nirvana’nın “Heart-Shaped box” adlı eseriyle orkestra örtüsüne yerleştirildi. İlk sezonun tüm önemli hikaye noktalarına geri dönüyor ve bu hikayelerin nasıl ilerleyeceğine dair bir fikir veriyor. Yeni sezon fragmanında Dolores, Teddy ve Maeve gibi ana karakterlerler gözüktü.

HBO, Westworld’ün ilk sezonundan çok iyi verim almıştı

Fragmanın sona ermesi, Dolores’ın Bernard‘ta gülümsediğini ve “Neden yeryüzünde niçin beni korkuturtdun?” demesi merak uyandırıyor. Birisi sadece bu karşılaşmayı sağlayan koşulları hayal edebiliyor. Bu hikayede ne olduğunu tam olarak öğrenmek için beklemek zorunda kalacağız. HBO‘nun Westworld‘unun ilk sezonu çok iyi karşılandı. Muhtemelen çok fazla insanın ikinci sezonu gelmesini beklediğini hayal edebilirsiniz. HBO, 22 Nisan‘da dizinin ikinci sezonunu prömiyeri yapacak.


HBO, Westworld’ün 2.sezonuna ait yeni fragman yayınladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İntel 8. Nesil İşlemcileri %30 Daha Güçlü Olacak Super Mario Run İçin IOS Kullanıcılarına Müjde! 50000 Yıllık Yaşam Formu Terkedilmiş Mağaralarda Bulundu Football Manager 2018 Playstore’da ön siparişe açıldı Bilgisayar korsanları bedava benzin dağıttılar Vodafone bedava internet nasıl yapılır? 2019 ücretsiz kampanyalar

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır