Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma
Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma

Geçtiğimiz yıl çıkarılan Hopi uygulaması birçok mağaza ile anlaşma yaparak alışverişlerde kazandırmayı başardı.Boyner Group yaptığı alışveriş uygulaması ile kullanıcılara yeni bir alışveriş sistemi sundu.Yola  “Hopi, Alışverişin App’i” sloganı ile çıkan uygulama kullanıcıların hem alışveriş yapıp hemde Hopi Paracık kazanmalarını sağlayan bir sistem geliştirildi.

Paracık adlı ödül sistemi ile müşteriler alışveriş yaptıkça paracık kazanıyorlar kazandıkları bu paracıkları Hopi ile anlaşmalı sitelerde kullanabiliyorlar.

bedava-steam-cüzdan-kodu

 

Türkiye’de ilk anlaşması olan e-pin firması Perdigital ,Hopi ile yaptığı anlaşma sonucunda Hopi kullanıcılarının biriktirdiği paracıklar ile steam cüzdan kodu,oyun,e-pin ve birçok ürün almasına imkan sağlıyor.Hopi ile yapılan anlaşma sonucu kullanıcılara her türlü imkanı sağlayan Perdigital sık sık kampanya düzenliyor ve biriktirmiş olduğunuz paracıkları bu kampanyalarda kullanabiliyorsunuz.Fifa 17, Battlefield 1 ve Titanfall 2 ön siparişlerinde %20 Paracık kampanyası aktif.Kampanyaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

hopi-steam-cuzdan-kodu

 

 


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Android 7.0 ile Gelecek Yenilikler Ve Güncelleme Gelecek Cihazlar Yeni iPhone çift SIM kartı özelliğine sahip olabilir 2019 ücretsiz numara sorgulama nasıl yapılır? Numaradan isim sorgulama Eşik dizisi Instagram’da dünyada bir ilki gerçekleştirdi Apple Yeni Güncelleme İle 911 Adlı Ciddi Hatayı Düzeltti Apple Music 60 milyon ücretli kullanıcıya ulaştı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır