Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma
Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma

Geçtiğimiz yıl çıkarılan Hopi uygulaması birçok mağaza ile anlaşma yaparak alışverişlerde kazandırmayı başardı.Boyner Group yaptığı alışveriş uygulaması ile kullanıcılara yeni bir alışveriş sistemi sundu.Yola  “Hopi, Alışverişin App’i” sloganı ile çıkan uygulama kullanıcıların hem alışveriş yapıp hemde Hopi Paracık kazanmalarını sağlayan bir sistem geliştirildi.

Paracık adlı ödül sistemi ile müşteriler alışveriş yaptıkça paracık kazanıyorlar kazandıkları bu paracıkları Hopi ile anlaşmalı sitelerde kullanabiliyorlar.

bedava-steam-cüzdan-kodu

 

Türkiye’de ilk anlaşması olan e-pin firması Perdigital ,Hopi ile yaptığı anlaşma sonucunda Hopi kullanıcılarının biriktirdiği paracıklar ile steam cüzdan kodu,oyun,e-pin ve birçok ürün almasına imkan sağlıyor.Hopi ile yapılan anlaşma sonucu kullanıcılara her türlü imkanı sağlayan Perdigital sık sık kampanya düzenliyor ve biriktirmiş olduğunuz paracıkları bu kampanyalarda kullanabiliyorsunuz.Fifa 17, Battlefield 1 ve Titanfall 2 ön siparişlerinde %20 Paracık kampanyası aktif.Kampanyaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

hopi-steam-cuzdan-kodu

 

 


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Messenger’ın Ana Ekranına Reklam Geliyor Burak Ertaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Video düzenleme için 2018’in en iyi dizüstü bilgisayarları Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim (Geri alma) – 2019 Uber can kaybı nedeniyle otonom araç testini durdurdu WhatsApp, Beta Versiyonuna Yeni Bir Özellik Eklendi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır