Huawei dünyanın en geniş kapasiteli telefonunu tanıtabilir

Ana Sayfa » Teknoloji » Huawei dünyanın en geniş kapasiteli telefonunu tanıtabilir
Huawei dünyanın en geniş kapasiteli telefonunu tanıtabilir

Huawei dünyanın en geniş kapasiteye sahip akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor olabilir.

Görünüşe göre, şirketin ana hattında inanılmaz miktarda dahili depolama sağlayacak yeni bir akıllı telefon var. Gizemli bir Huawei cihazı, Çin’in FCC‘ye eşdeğer olan TENAA tarafından onaylandı. Web sitesindeki liste, bu cihazın 512 GB dahili depolama alanına sahip olduğunu gösteriyor. Bu miktarda dahili depolama alanına sahip ilk akıllı telefon olabilir.

Şirket, bu ayın yeni Huawei P20 serisini piyasaya sürecek. Şirket, 27 Mart‘ta Paris‘te P20, P20 Lite ve P20 Pro‘yu resmen açıklayacak bir etkinlik düzenledi. Ancak, bu noktada TENAA‘da tespit edilen bu gizemli aygıtın, yaklaşan P20 cihazlarından birinin veya tamamen farklı bir cihazın bir varyantı olması, zaman içinde bilinmemektedir. İkincisi, 512GB‘lık bir depolama alanına sahip bir P20 cihazı hakkındaki söylentileri henüz duymadığımız için daha makul görünüyor. Şu ana kadar bu akıllı cihaz hakkında çok fazla dedikodu duyuyoruz.

Huawei tarafından onaylanan herhangi bir bilgi bulunmamakta

Bazıları, belki de çevrimiçi olarak adında yazılan bir yazım hatası olabilir. Bu, adlandırılmamış akıllı telefonun 512 GB depolama alanına sahip olacağını göstermektedir. İlginç bir şekilde, şirket, ilk sertifikasyon talebinden sonra bu miktarda depolama alanına sahip olduğunu göstermek için listeye bir değişiklik talebinde bulundu. Bu teoriyi, bunun bir yazım hatası olabileceğini ortaya koymaktadır. Şirketin bugüne kadar 512GB dahili depolama alanına sahip bir akıllı telefonla ilgili herhangi bir ipucu bırakmadığı için bunun nasıl olacağını görmek için beklememiz gerekecek.


Huawei dünyanın en geniş kapasiteli telefonunu tanıtabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy S9’un tanıtım tarihi belli oldu Türkiye yeraltı siber suçlularının tehdidi altında Facebook kripto para reklamlarını yasakladı Dünyanın En Güvenli Telefonu John McAfee Privacy Phone’dan İlk İzlenimler PlayStation Plus Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak Instagram silinen hesap nasıl geri alınır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır