Huawei Enjoy 7 Fiyatı ve Özellikleri Sızdı

Ana Sayfa » Gündem » Huawei Enjoy 7 Fiyatı ve Özellikleri Sızdı
Huawei Enjoy 7 Fiyatı ve Özellikleri Sızdı

Huawei Enjoy 7 cihazın iç özelliklerini, görsellerini ve beklenen perakende fiyatını sızdırdı.

Bu cihazın, Huawei Enjoy 7 Plus‘ın alt uç alternatifi olarak konumlandırılması bekleniyor. Yani cihaz alt versiyondan ve Plus versiyonundan oluşacak. Enjoy 7 Plus’ın harici donanımını anlatan bir fotoğraf da sızdırıldı ve cihazın tekboyutlu yapısını gösterdi. Sızdırılan fotoğraftan ötürü, cihazın ön yüzü bir kulaklık girişi ile ekranın üst tarafında bir ön kamera ve altında bir Huawei logosu ile oluşturulmuş. Biraz daha incelersek Arkadaki kamera ve flaş düzeneği, arka panelin sol üst tarafında bulunuyor. Buna ek olarak, cihazın arka kısmı panelin üstünde ve altındaki anten bantlarıyla ve alt yarısında Huawei logosuyla da ekleme yapılmış. Cihazın üst kısmında yer alan kulaklık girişi, 3,5 milimetrelik bir girişe sahip. Daha çok ayrıntıya girmeye gerek duymadan görselleri inceleyebilirsiniz.

Huawei

Huawei Enjoy 7 ve Plus versiyonunun özellikleri

Huawei Enjoy 7‘in son sızıntısı ayrıca cihazın dahili özelliklerini ayrıntılı olarak açıkladı. Söz konusu sızıntıya göre, telefon dört çekirdekli ARM Cortex A53 CPU 1.4GHz hızında çalışan Qualcomm‘dan Snapdragon 425 SoC ile donatılacak. Cihazın grafik işlem ihtiyaçlarını karşılamak için, Snapdragon 425 yonga setinde yerleşik bir Adreno 308 GPU bulunacak. Cihazın arka kamerasında 13 megapiksellik bir atıcı, ön kamera 5 megapikselli bir sensörle donatılmış olacak. Cihazın 5 inçlik 720p ekran ve 3020mAh bataryaya sahip olması bekleniyor. Güçlü bir yonga seti, düşük çözünürlüğe sahip ekran ve nispeten büyük pil boyutu nedeniyle Huawei Enjoy 7‘nin uzun pil ömrü olması bir ihtimal.

Huawei

Huawei Enjoy 7 ve Plus versiyonunun fiyatları

Şirket, RAM ve dahili depolama alanına göre iki farklı cihaz satacak. 3GB RAM ve 32GB dahili belleğe sahip bir üst versiyonu 192 dolar fiyatıyla satışa sunulacak, bir düşük versiyonu ise 2GB RAM ve 16GB dahili depolama özelliği ile 162 dolar fiyatıyla satışa sunulacak. Fiyat ve donanım bakımından öncelendiğinde fiyat performansı sağlayacak bir cihaz olarak nitelendirebiliriz. Türkiye’de vergilerin cihazları bu kadar fiyatını yükseltirken yurdışından telefonu getirmek veya şansımızı deneyerek online sipariş vererek gelmesi için dua etmek mantıklı. Fakat en iyisi Türkiye’ye geldiğinde fiyatı 1000TL yi geçmeyeceğinden rahatlıkla alabileceğimiz fiyat performanslı bir cihaza sahip olabiliriz.


Huawei Enjoy 7 Fiyatı ve Özellikleri Sızdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

YouTube Gönüllü Kahramanlar Arıyor! Türkiye Takımı, CS:GO Dünya Şampiyonası’nda Yarı Finalde! Mercedes ve Bosch otonom taksilerini test edecekler Türkiye’nin İlk Yerli Elektrikli Otobüsü : Temsa Avenue EV Türk Telekom Selfy Mor XL tarifesi 10 GB internet paketi GearBest Türkiye’de Erişime Engellendi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır