IEEE Kocaeli Üniversitesi F5 Days başlıyor!

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » IEEE Kocaeli Üniversitesi F5 Days başlıyor!
IEEE Kocaeli Üniversitesi F5 Days başlıyor!

IEEE Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Kolu Siber Güvenlik konusunu, sektörün yıldızlarıyla birlikte 3. kez ele alıyor. Cezeri Siber Güvenlik Akademisinin Eğitim Sponsoru olduğu  etkinlikte 20-21 Kasım tarihlerinde RSA Kriptografi, Metasploit, Adli Bilişim Yönetim, Sistem ve Araçlar, Veri Tabanına Yönelik Saldırılar ve Önleme Yöntemleri ve Linux 101 eğitimleri  verilecek.

20-21-22 Kasım tarihlerinde IEEE Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Kulübü F5 Days isimli etkinliğin üçüncüsünü düzenliyor. F5 Days etkinliği bu yıl 20-21 Kasım tarihlerinde; Siber Güvenlik Eğitimleri ve Web Geliştiricileri Konferansı olmak üzere iki aşamalı planlanmakta. Cezeri Siber Güvenlik Akademisi 4 eğitmen göndererek eğitim sponsorluğunu üstlendi.

Etkinliğe Katılımlar Sınırlı

20 Kasım tarihinde iki eğitim (“RSA Kriptografi” ve “Veri Tabanına Yönelik Saldırılar ve Önleme Yöntemleri”) yapılacak. Eğitmenlerin isimleri; Bilal Sami Oğuz ve Ömer Çolakoğlu.  
21 Kasım tarihindeki eğitimler ise (“Linux 101 (2 Sınıf), Adli Bilişim Sistemleri Yöntem ve Araçları(2 Sınıf) ,Metasploit”) olmak üzere 5 eğitim olacaktır. Toplam kontenjan 20’şer kişiden 100 kişi. Eğitmenlerin isimleri; Yrd. Doç. Süleyman Özarslan, Gökhan Yüceler, Güray Yıldırım, Burak Yetimoğlu, Uğur Can Atasoy.

22 Kasım tarihinde Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda Web Geliştiricileri Konferansı gerçekleşecektir. Konferanstaki Oturumlar ve konuşmacılar şu şekildedir;

 • Web Geliştiriciliği’nde Kariyer
  Doğukan Güven Nomak, Adem İlter, Fatih Kadir Akın; Web Geliştiricileri, Protel AŞ.
 • Özgür Yazılım
  Barış Büyükakyol, GNU Developer, İstanbulHackerSpace.
 • Üniversitede Genç Girişimcilik
  Sait Borlak, CEO, Robotistan AŞ,
 • IEEE Mühendislik Topluluğu
  Doç. Dr. Tunçer Baykaş, Öğretim Üyesi, İstanbul Medipol Üniversitesi
 • Siber Güvenlikte Kariyer
  Mehmet Demir, Sorumlu Müdür, Demir Bilişim Ltd. Şti.
 • Android Uygulama Geliştiriciliği
  Kadir Can Kırkoyun, Co-Founder, Scode App Ltd. Şti.

Webtakibi olarak medya sponsorluğunu üstlendiğimiz etkinliğin katılımcıları ve programı oldukça kaliteli. Fırsat bulanların mutlaka katılması gereken bir etkinlik olduğunu belirtmemizde fayda var. Etkinliğe kayıt ve detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

IEEE Kocaeli Üniversitesi F5 Days başlıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Geçmişten Günümüze AMD İşlemcileri Amazon Air kargo filosu için 15 uçak daha aldı Apple Şimdi de Japonya’dan Vergi Cezası Yedi! Rus Twitter hesapları İngiltere’nin AB üyeliğini etkiledi GSStore Tır Güzergahları Belli Oldu Apple Sürücüsüz Araç İçin Test Etme İznini Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır