Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram, 600 milyon kullanıcıya ulaştığını Instagram Blog‘dan duyurdu.

2016 yılının en çok konuşulan sosyal paylaşım uygulaması diyebileceğimiz Instagram, yaptığı güncellemeler ile her seferinde gündeme oturmuştu.Sene içerisinde yapılan güncellemeler ile büyük tepkiler çeken uygulama canlı yayın özelliği,hikayeler gibi birçok güncellemeyi kullanıcıya sundu.Getirilen hikayeler özelliği ile Snapchat’e karşı çıkan Instagram, yıla damgasını vurdu.

Yapılan açıklamada 600 milyon kullanıcıya ulaştığını belirten Instagram sadece bünyesine son 6 ay içerisinde 100 milyon aktif kullanıcının katıldığını açıkladı.Her ne kadar taklit etmesinden dolayı eleştirilen platform için bu yıl oldukça verimli geçti dolayısıyla sahipliğini yapan Facebook için çok değerli bir platform haline geldi.

Kaynak : Instagram Blog


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

E Okul Neden Kapatıldı? E Okul’a Nasıl Girilir? 2019 Apple Maps, drone yardımıyla geliştirilecek Twitch En Çok Takipçili Hesaplardan Birisini Kapattı Android 8.1 güncellemesiyle Wi-Fi hızını gösteren etiket geldi 7000 mAh Kapasiteli Bataryaya Sahip Telefon : Gionee M2017 En iyi Bluetooth kulaklıklar 2018

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır