Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram, 600 milyon kullanıcıya ulaştığını Instagram Blog‘dan duyurdu.

2016 yılının en çok konuşulan sosyal paylaşım uygulaması diyebileceğimiz Instagram, yaptığı güncellemeler ile her seferinde gündeme oturmuştu.Sene içerisinde yapılan güncellemeler ile büyük tepkiler çeken uygulama canlı yayın özelliği,hikayeler gibi birçok güncellemeyi kullanıcıya sundu.Getirilen hikayeler özelliği ile Snapchat’e karşı çıkan Instagram, yıla damgasını vurdu.

Yapılan açıklamada 600 milyon kullanıcıya ulaştığını belirten Instagram sadece bünyesine son 6 ay içerisinde 100 milyon aktif kullanıcının katıldığını açıkladı.Her ne kadar taklit etmesinden dolayı eleştirilen platform için bu yıl oldukça verimli geçti dolayısıyla sahipliğini yapan Facebook için çok değerli bir platform haline geldi.

Kaynak : Instagram Blog


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Instagram 600 Milyon Kullanıcıya Ulaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şuana Dek En Çok Dinlenen Şarkı Değişti: Artık Despacito ABD vize başvurularında sosyal medya hesapları incelenecek Binlerce mühendis Apple otonom araç projesinde çalışıyor! Despacito Adlı Şarkıyı Birde Türkçe Haliyle Dinleyin YouTube Mobil Veri Kullanımı İçin Ayar Test Ediyor Berkcan Güven’in öldüğüne dair iddialar doğru mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır