Instagram, Android uygulaması için test programı başlattı

Ana Sayfa » Gündem » Instagram, Android uygulaması için test programı başlattı
Instagram, Android uygulaması için test programı başlattı

Instagram, Android uygulaması için ‘Alpha‘ adındaki test programı başlattı.

En son İnstagram özelliklerini tüm kullanıcılara sunmadan önce denemekle ve bir Android cihazına sahipseniz İnstagram‘ın Android uygulaması için bir alfa programı başlattığını öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Bunun anlamı, seçkin kullanıcılar Instagram geliştiricilerinin dünyadaki tüm kullanıcılar için piyasaya sürülmeden önceki yeni özellikleri ve geliştirmeleri denemeleri olacaktır. Birçok cihaz kullanıcısı test programlarına katılarak herkesten önce yayınlanacak olan özelliği test etmekten zevk alıyor. Bu nedenle sizde özellik test etmekten hoşlanmak istiyorsanız popüler bir platformun size sunmuş olduğu test programına katılarak daha fazla deneyim sağlayabilirsiniz. Dahası arkadaşlarınıza gelebilecek özelliklerden söz ederek işe ayrı bir hava katabilirsiniz.

Instagram test programı katılımı sağlama

Reddit platformu içerisinde, Android alt dizinde katılımcı arayan bir Instagram çalışanı alfa programına katılmaya istekli kişileri arıyor. Programa katılımın kolay olmasının yanı sıra gelecek özelliklerden haberdar olmanız ve bu özellikleri test etmeniz işe ayrı bir hava katacaktır.

Instagram’ın test programına nasıl kayıt olunur?

Alfa programında yer almak isteyenler, kaydolmak için buraya tıklayarak Google Groups bağlantısını kullanabilirler. Gruba katılmak için e-postalarını girmek zorundalar. İşlem tamamlandıktan sonra, Google Play Store‘daki İnstagram test programına katılmaları gerekecek. Test programına katılmak için buraya tıklayarak programa kendinizi dahil etmeniz gerekecek. Alfa programı, katılımcıların yeni İnstagram özelliklerine herkesten önce erişmelerini sağlayacak. Bununla birlikte, muhtemelen gelişimin ilk aşamalarında nadir olmayan hatalarla mücadele etmek zorunda kalacaklardır.


Instagram, Android uygulaması için test programı başlattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Haftanın En iyi 5 Uygulaması #1 Battlefield 1 için aylık güncellemeler sona erecek Android Instant Apps 500 Milyon Cihazı Destekliyor Football Manager 2018 Playstore’da ön siparişe açıldı Proterra otobüsü tek şarj ile 1.600 kilometre giderek rekor kırdı Yeni Lenovo Oyun Laptobu CES 2017’de Duyuruldu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır