İnstagram Canlı Yayın Özelliği Bütün Kullanıcılara Açıldı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » İnstagram Canlı Yayın Özelliği Bütün Kullanıcılara Açıldı
İnstagram Canlı Yayın Özelliği Bütün Kullanıcılara Açıldı

İnstagram‘da kısa süre önce kısıtlı olarak sunulan canlı yayın özelliğini artık tüm kullanıcılar kullanabilecek.

Haberi ilk olarak Kasım ayında bir Rus içeriğindeki görselle birlikte canlı yayın özelliğinin yakında geleceği duyurulmuş ve Kasım ayında kısıtlı olarak sayılı ülkelere sunulmuştu ve canlı yayın özelliği bugünden itibaren dünya genelinde kullanabilme imkanını verdi.

Canlı yayın özelliği dünya geneline açılmasıyla birlikte özellikleri de ortaya çıkmış durumda. En başında hatırlatmak gerekirse bu özellikten İnstagram‘ın 10.0  ve üstü sürümüne sahip olan kullanıcılar yararlanabilecekler. Ayrıca canlı yayınlar maksimum 1 saat süreceği ve canlı yayınların hiçbirisi kaydedilmeyeceğini yani daha sonradan tekrardan izleme imkanı olmadığını duyurdu.

Canlı Yayın Nasıl Başlatılıyor?

Önceki alışkanlıklarımızdan yola çıkarsak yapmamız gereken Anasayfa da iken parmağımızla ekranın solundan sağa doğru sürükleme işlemi gerçekleştirme, daha sonra NORMAL’den CANLI’ya alarak canlı yayına !Canlı Video Başlat’ diyerek işlemi başlatabiliriz. Bu arada sizi takip eden kişilere de bildirim gönderilecek bu sayede rahatça erişim sağlaya bileceksiniz. Canlı yayında sizi izleyen diğer kullanıcılarda canlı yayına yorum bırakabilecek, kalp atabilecek.


İnstagram Canlı Yayın Özelliği Bütün Kullanıcılara Açıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kaanep25 Ocak 2017

facebook daki bu özelliği uygulayan isntagram bu özellik üzeridnen çok büyük hit çekicek bence. mark baba yaptı yine yapacağını, instagram yakında facebook a çok büyük rakip oalcak zaten ikiside yakında aynı kişininn olacaktır 🙂 mark konuştur dostum paranı!

Berk25 Ocak 2017

Dünden bu yana nasıl oluyor diye bunu arıyordum. Valla çok faydalı bir makale olmuş. Biraz daha arasaydım herhalde kafayı yiyecektim. Tekrar teşekkürler

Yusuf Genç26 Ocak 2017

Facebook’tan sonra buraya gelmesi bir hayli uzun sürdü, instagram kullanıcılarının baya işine yarayacaktır diye düşünüyorum.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ASELSAN’dan İnsansız Hava Aracı Avcısı Justin Bieber 80 Milyonluk Instagram Hesabını Kapattı Samsung, S7 Kullanıcıları İçin Özel Kampanya Başlattı Google, Widget Linkleri Konusunda Uyarıyor! İnternete RTÜK denetimi geldi! Kurallar neler? Akıllı Otomobillere Özel Antivirüs

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır