Instagram en çok takipçisi olan ünlüleri açıkladı

Ana Sayfa » Gündem » Instagram en çok takipçisi olan ünlüleri açıkladı
Instagram en çok takipçisi olan ünlüleri açıkladı

Instagram en çok takipçisi olan ünlülerin ilk 10’unu bu yılki değerlendirme sonrasında paylaştı

Fotoğraf paylaşım platformu bu yılki büyük yükselişle çok büyük kitlelere ulaşmaya başardı. 2017 yılının son çeyreğindeki verilerle birlikte şirketin ana sosyal medya platformu olan Facebook‘un aktif kullanıcı kitlesine yaklaştığı da gözükmekte. Bu kadar hızlı büyümenin arkasında kullanıcıların isteklerini fotoğraf paylaşım platformunun karşılamış olması ve özelliklerin iyice gelişmesi sonucunda kullanıcıların odağı haline gelmesini bağlayabiliriz.

Aktif kitlenin artmış olmasıyla birlikte ünlülerin de yavaş yavaş bu platforma yönelmesine neden oldu. Hatta birçok ünlü diğer platformlara göre fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram‘ı daha aktif bir şekilde kullanıyor. Gerçeği söylemek gerekirse daha çok kullanım oranına sahip olan Facebook‘ta ki birçok ünlünün hesabındaki beğeni sayısı Instagram hesaplarından daha az. Sosyal medya kullanıcıları alışkanlıklarını değiştirmeye devam ederek kullanım ağırlıklarını fotoğraf paylaşım platformunda gösteriyor.

2017 yılının en son verileri ile Instagram’da en çok takipçisi olan ünlüler:

  1. Selena Gomez (@selenagomez) – 130 milyon takipçi
  2. Ariana Grande (@arianagrande) – 115 milyon takipçi
  3. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 115 milyon takipçi
  4. Beyoncé (@beyonce) – 108 milyon takipçi
  5. Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 104 milyon takipçi
  6. Taylor Swift (@taylorswift) – 104 milyon takipçi
  7. Kylie Jenner (@kyliejenner) – 99,5 milyon takipçi
  8. Dwayne Johnson (@therock) – 96 milyon takipçi
  9. Justin Bieber (@justinbieber) – 93,9 milyon takipçi
  10. Kendall Jenner (@kendalljenner) – 84,8 milyon takipçi

 

İlginizi Çekebilir :  Tesla, 800 farklı mağazada güneş paneli satışı yapacak

Instagram en çok takipçisi olan ünlüleri açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Xperia XZ1 artık Türkiye’de! YouTube Video Geçişlerinde Yeni Dönem Prisma’ya Video Desteği Geldi Tesla dünyanın en büyük pilini üretti BlaBlaCar, Türkiye Ofisini Kapatma Kararı Aldı NFS’nin Yeni Oyunu ‘NFS Payback’ Duyuruldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır