İnstagram Fotoğraf Albümünü Test Ediyor

Ana Sayfa » Sosyal Medya » İnstagram Fotoğraf Albümünü Test Ediyor
İnstagram Fotoğraf Albümünü Test Ediyor

İnstagram gelen yeni özellikleriyle biraz daha Facebook‘a benzemeye başladı. Uygulama birden fazla fotoğraf ya da videonun tek bir yayınla paylaşmamıza olanak sağlayacak yeni bir özellik test ediyor. Evet görünen o ki İnstagram‘a fotoğraf albüm özelliği geliyor. Şu anda İnstagram‘ın Android uygulamasının beta sürümünde görünen bu özellikte tek bir gönderide yayınlanabilecek en fazla 10 fotoğraf ya da videoyu seçmenize izin tanıyor.

Uygulamanın betası böyle bir özelliği gerçekten paylaşılmasına izin vermediğinden dolayı gerçek uygulamada yayında nasıl görüneceği tam olarak belli olmasa da birden fazla fotoğraf boyunca hızlıca geçmenizi sağlayan “döngüsel” reklamlara benzeyeceğini düşünüyoruz. Birden fazla fotoğraf seçmemiz için yapmamız gereken şey ise bir fotoğrafa basılı tutmak olacak.

Eğer İnstagram‘a bu özellik resmi olarak gelirse uygulamanın dinamiklerini değiştirebilir. Albüm özelliği ekleme normalin aksine kullanıcıların her bir fotoğrafa daha az özen göstermesine ya da daha az vurgu yapmasına teşvik edecek. Tabi ki bu özellik hala betada dır ve kalıcı olarak çıkacağının bir kesinliği yok.


Ekleyen :İsmail YoldaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İnstagram Fotoğraf Albümünü Test Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

YouTube Çift Tıklama Özelliği Getirdi Orkun Işıtmak, Gezi Parkı İle İlgili Videolar Hakkında Açıklama Yaptı 12-13-14 Aralık evde bakım maaşı yatan iller hangileri? CNN haberlerini sanal gerçeklikle sunmaya başladı Moto G4 Plus Satışa Sunuldu! ÖSYM Tarafından Açıklama: Lys Sonuçları Belli Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır