Instagram geçiçi olarak engellendin sorunu nasıl çözülür?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram geçiçi olarak engellendin sorunu nasıl çözülür?
Instagram geçiçi olarak engellendin sorunu nasıl çözülür?

Instagram’da “geçiçi olarak engellendin” sorunu ile zaman zaman karşılaşılabiliyor. Bu sorunun çözülmesi için sizlere adımlar sunacağız. Kesin çözüm yolları olmamakla birlikte bu çözüm yollarının etkili olacağı söylenemez.

En yoğun kullanılan sosyal ağlardan biri olan Instagram,kullanıcıların karşısına zaman zaman “geçici olarak engellendin” hatasını çıkarıyor. Instagram, aslında bu uyarıyıgenellikle kısa sürede çok fazla kişiyi takip edenler için veriyor. Benzer şekilde sosyal ağda çok fazla hesabı kısa süre içerisinde takibi bırakanlar da aynı uyarıyla karşılaşıyor.

INSTAGRAM GEÇİCİ OLARAK ENGELLENDİN

Görünüşe göre bu özelliği çok sık kullanarak kötü kullanıyordun. Bu özelliği kullanman geçici olarak engellendi. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.

Yukarıda uyarı mesajı aldığınız da bir şeylerin ters gittiğinden veya instagram topluluk kurallarını ihlal ettiğiniz, instagram limitleri göz ardı ettiğiniz düşünülmektedir. Bu uyarı mesajını gördüğünüzde hemen aklınıza bu sorun ne zaman kalkar, ne zaman düzelir? Soruları gelmektedir. Fakat şu soruda sorulmalıdır bu hata sürekli mi yapıyorum?

İnstagram da sürekli olarak kural ihlali yapıyor, instagramın kurallarına uymuyorsanız, takip limitlerini çıkıyorsanız o zaman size 3-4 günlük bir engelleme, ardından ikincide 10 – 15 günlük ve sürekli hesap kapatmaya kadar gitmektedir.

İnstagram geçici olarak engellendin sorunu çözümü aslında beklemek ve bir daha instagram kural ihlali yapmamaktadır. Bunu instagram tarafından filtrelere takıldığınızda sistem otomatik olarak sizi engelleyecektir.

Bu nedenle geçici olarak engellendin hata mesajı alıyorsanız instagram limit kurallarına uymanız gerekecektir. Beğeni, takip, paylaşım, fazla etiket kullanma ve diğer kurallara dikkat etmeniz gerekecektir.

Bunun dışında instagram api uygulaması ile birlikte üçüncü illegal yazılımlar uygulamalar kullanıyorsanız bunlara son vermeniz, instagram ile bağlantısını keserek uygulamaları kaldırmanız ve şifrenizi değiştirmeniz de gerekmektedir. Genelde Android kullanıcıları tarafından bu sorun sıklıkla yaşanmakta ve geçici olarak engellendin problemi yaşanmaktadır.

İOS işletim sistemli cihazlar iPhone, iPad bu sorun kural ihlalleri olarak sıklıkla görülmektedir. Bu konumuzda instagram geçici olarak engellendin hatası ve instagram geçici olarak engellendi ne zaman açılır sorularına cevap vermeye çalıştık bununla ilgili olarak sorularınız için instagram destek hattı sayfamızdan sorularınızı gönderebilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Instagram geçiçi olarak engellendin sorunu nasıl çözülür? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram profilime kim baktı 2019 – Nasıl öğrenirim? Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor! Startup Projesi 3.1 Milyon Dolar Yatırım Aldı! Messenger’da Reklam Dönemi Başlıyor! Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi kimdir? Öldü mü, kaç yaşında ve nereli? Snapchat’ten Kameralı Güneş Gözlüğü: Spectacles

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır