Instagram hikaye indirme yöntemleri (Android,iOS)

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram hikaye indirme yöntemleri (Android,iOS)
Instagram hikaye indirme yöntemleri (Android,iOS)

Sevdiğiniz özel içerikli hesapların veya değer verdiğiniz insanlar için Instagram hikaye indirme yöntemleri karşınızda.

Instagram son birkaç yıldır Facebook tarafından yönetildiğinden bu yana birçok özelliğe sahip oldu. Eski zamanlarında sadece fotoğraf paylaşım platformu iken bugün tüm platformları üzerinde toplayacak bir şekilde bütünleşti. Fotoğraf, video paylaşımından hikayelere ve hatta güncel özelliği IG TV, Facebook şirketinin Instagram üzerinde ne kadar çok durduğunu görüyoruz. Instagram son zamanlarda kitlesi geometrik ortalama biçiminde genişlediği görülüyor. Sonuç olarak şirket bu büyük kitleyi birçok hizmet sunarak birçok gelir yolu elde etmek istiyor. Bir günde milyonları aşan hikayeler ve diğer kitle verileri şaşırtıcı bir grafiğe sahip.

Instagram hikaye indirme nasıl yapılır?

İnternet üzerinde Instagram paylaşımlarını indirebileceğimiz birçok hizmet yer alıyor. Ancak hikayeler için birçok hizmet kendini geliştirmiş durumda olduğu gözükmüyor. Bu nedenle bu içerikte Instagram hikaye indirme yöntemini sunacağız. Tek yapmanız gereken cihazınıza uygun adımı seçerek küçük aşamaları katetmek.

iPhone için Instagram hikaye indirme;

  1. App Store‘a gidin.
  2. Story Reposte‘yi indirin.
  3. Uygulamayı açın, ardından videoyu veya resmini istediğiniz kişinin kullanıcı adını arayın (profilin herkese açık olması gerekir).
  4. Kaydetmek istediğiniz fotoğrafı veya videoyu seçin. Telefonunuza kaydetmek için indirme düğmesine ve ardından kaydet düğmesine dokunun.
  5. Kaydettiğiniz şeyi kontrol etmek için kamera rulonuza gidin.

Android için Instagram hikaye indirme;

  1. Play Store‘a gidin.
  2. Story Saver‘ı indirin.
  3. Story Saver‘ı açın ve Instagram hesabınıza giriş yapın.
  4. Story Saver sayfanızdaki takipçilerinizden tüm Hikayelere göz atın veya başkalarına bakmak için bir kullanıcı adı arayın.
  5. İstediğiniz fotoğrafı veya videoyu seçin ve kaydet’e basın. Bu, telefonunuzun resimler galerisinde bir StorySaver klasöründe görünür.
İlginizi Çekebilir :  Dünyaca Ünlü Vine Fenomeni Türk Hava Yolları Reklamında Yer Aldı!

Instagram hikaye indirme yöntemleri (Android,iOS) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Silikon Vadisi’nde Atanan Türk CEO Hornet uygulamasından hemcinsiyle ilişkiye girip gasp yaptı Supercell’in Forumu Siber Saldırıya Uğradı Nike, NikePlus üyeleri için yeni ödül sistemini duyurdu Xiaomi Redmi Note 5, 14 Şubat’ta satışa çıkıyor Ücretsiz SSL Sertifikasına Sahip Olun

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır