İnstagram Hikaye (Stories) Çöktü mü ? Neden Çalışmıyor ?

Ana Sayfa » Gündem » İnstagram Hikaye (Stories) Çöktü mü ? Neden Çalışmıyor ?
İnstagram Hikaye (Stories) Çöktü mü ? Neden Çalışmıyor ?

İnstagram‘da akşam saatlerinde Instagram Hikaye bölümü sorun yaşanıyor ve hikaye paylaşma yapılamıyor. Türkiye saati ile 23:30 sıralarında tüm ülkede  sorun yaşanmaya başladı, İnstagram geçtiğimiz günlerde dünya genelinde çökmüştü. Boldhaber’in araştırmalarına göre konu hakkında henüz net bir açıklama yapılamadı. İnstagram‘ın pek çok kullanıcısı konudan şikayetçi oluyor ve bundan şikayet edip gönderi paylaşıyor ve yorumlar atıyor.

İnstagram Hikaye Nedir ?

İnstagram’a geçtiğimiz aylarda gelen stories, yani hikayeler özelliği ile bir kullanıcı aynı Snapchat’teki gibi 24 saat içerisinde otomatik olarak silinen resim veya video içerik paylaşmasını sağlıyor. Bu sayede sizin takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini ve o gün içerisinde neler yaptıklarını görebilirsiniz.


İnstagram Hikaye (Stories) Çöktü mü ? Neden Çalışmıyor ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Ali ATAY02 Mayıs 2017

Site bugün patates oldu ne hikaye nede video atamaz olduk acil düzelsınnn

Faruk04 Mayıs 2017

serverlarına snapchat tarafından ateşler salınmış olabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

HTC U 11’e Ait Görseller Sızdırıldı GoPro 2017’de Hero 6 Kamera Piyasaya Sürmeyi Planlıyor Amazon Kendi Mesajlaşma Uygulamasını Açabilir ING Hackathon için geri sayım başladı Instagram geçiçi olarak engellendin sorunu nasıl çözülür? Türk bilişimci responsive tüm sitelerin telif haklarını aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır