İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak

Ana Sayfa » Sosyal Medya » İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak
İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak

İnstagram, Snaptchat‘ten almış olduğu hikayeler özelliği ile hikayeler bölümünde gösterilecek olan reklamlar ile gelir elde etmeye başlayacak.

Facebook, son günlerde gelirlerini yükseltmeyi hedeflemiş gibi gözüküyor ki Facebook‘ta uygulamaya geçirecek olan videolarda reklam göstermeden sonra bu sefer İnstagram‘da hikayeler arasına reklam yayınlamaya başlayacağını açıkladı.

Şirketin büyük bir kısmının reklam gelirlerinin sağladığı Facebook‘un haber akışındaki bulunan reklamlardan olsa da reklam yerinin dolduğunu ve bunun için yeni reklam alanların oluşturulması, bunun için hikayeler bölümünü seçtiği düşünülüyor. Tercih edilme nedeni ise İnstagram sık olarak kullanılan bir alanı olması reklamların hikayeler bölümünde yer almasının en büyük etkeni olarak ve diğer bölümlerden daha çok reklam görüntüleme elde ettireceği kesin.

İlginizi Çekebilir :  Youtube'da Açık Ortaya Çıktı

İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IOS 10.3, Daha İyi Hizmet İçin Bilgilerinize Erişim Sağlayacak GTA 5 Redux Modu Geliyor Apple Mağazasına Büyük Soygun! WhatsApp’da Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gitmesi Haberi Yalan Olabilir Nissan’dan ‘akıllı sandalye’ Projesi Kalbi Olan Robot : Pepper

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır