İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak

Ana Sayfa » Sosyal Medya » İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak
İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak

İnstagram, Snaptchat‘ten almış olduğu hikayeler özelliği ile hikayeler bölümünde gösterilecek olan reklamlar ile gelir elde etmeye başlayacak.

Facebook, son günlerde gelirlerini yükseltmeyi hedeflemiş gibi gözüküyor ki Facebook‘ta uygulamaya geçirecek olan videolarda reklam göstermeden sonra bu sefer İnstagram‘da hikayeler arasına reklam yayınlamaya başlayacağını açıkladı.

Şirketin büyük bir kısmının reklam gelirlerinin sağladığı Facebook‘un haber akışındaki bulunan reklamlardan olsa da reklam yerinin dolduğunu ve bunun için yeni reklam alanların oluşturulması, bunun için hikayeler bölümünü seçtiği düşünülüyor. Tercih edilme nedeni ise İnstagram sık olarak kullanılan bir alanı olması reklamların hikayeler bölümünde yer almasının en büyük etkeni olarak ve diğer bölümlerden daha çok reklam görüntüleme elde ettireceği kesin.


İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Watch ve iPhone İçin ElevationLab Yeni BatteryPro’yu Tanıttı Google, Aramalardaki Videolar İçin Önizleme Getiriyor IOS için Google Haritalar önemli güncellemesini aldı En iyi Netflix aile filmleri 2019 Asgardia-1 uydusu bu ay uzaya fırlatılmaya hazırlanıyor Enes Batur aylık izlenmede PewDiePie’yı büyük farkla geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır