İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak

Ana Sayfa » Sosyal Medya » İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak
İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak

İnstagram, Snaptchat‘ten almış olduğu hikayeler özelliği ile hikayeler bölümünde gösterilecek olan reklamlar ile gelir elde etmeye başlayacak.

Facebook, son günlerde gelirlerini yükseltmeyi hedeflemiş gibi gözüküyor ki Facebook‘ta uygulamaya geçirecek olan videolarda reklam göstermeden sonra bu sefer İnstagram‘da hikayeler arasına reklam yayınlamaya başlayacağını açıkladı.

Şirketin büyük bir kısmının reklam gelirlerinin sağladığı Facebook‘un haber akışındaki bulunan reklamlardan olsa da reklam yerinin dolduğunu ve bunun için yeni reklam alanların oluşturulması, bunun için hikayeler bölümünü seçtiği düşünülüyor. Tercih edilme nedeni ise İnstagram sık olarak kullanılan bir alanı olması reklamların hikayeler bölümünde yer almasının en büyük etkeni olarak ve diğer bölümlerden daha çok reklam görüntüleme elde ettireceği kesin.


İnstagram Hikayeler Bölümünde Reklam Sunacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook, Çevrimdışı Video Özelliği Üzerinde Uğraşıyor Moto Z Geekbench’de Görüldü LG, ucuz K serisi telefonlarını yeni donanımla güncelleştiriyor FATİH akıllı tahta küçük klavye sorunu ve detaylı çözümü Delphi Automotive, NuTonomy’i 450 milyon dolara satın aldı Grand Theft Auto 6, 2022 yılında yayınlanabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır