Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek
Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek

Ortaya çıkan yeni raporlara göre Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getireceği yönünde.

Instagram, Hikayeler özelliğinin yinelenmesiyle çok başarılı oldu ve şirketin bu özelliği kullanan milyonlarca kullanıcı için daha eğlenceli olmasını istediği anlaşılıyor. Android uygulamasında bazı kodlar bulundu. Bu, sosyal ağın yakında kullanıcıların kendi Öyküleri’ne müzik eklemesine izin verebileceğini gösteriyor. Bu özellik “Music stickers” olarak adlandırılabilir.

Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği birçok işlevselliğe sahip olacak

Kod, Android uygulamasında keşfedildi ve Müzik öyküleri özelliğinin, kullanıcıların yalnızca gönderilerini değil, aynı zamanda yayınlarına bir şarkı eklemesini de sağladığını öne sürüyor. sosyal ağın ana şirketi Facebook‘un, kullanıcılarına kendi müzik telif haklarına erişim sağlamalarını sağlayan önemli müzik yayıncı şirketleriyle yeni anlaşmalar imzaladıkları düşünüldüğünde, bu ihtimal dahilinde.

Kullanıcıların müzik eklemek için popüler hale gelirse Instagram Hikayeleri çok daha popüler hale gelecektir. Ayrıca, bu özelliği sunması sonucunda da popüler uygulamalardan birisi olan Musically‘e karşıda kafa tuttuğunun bir göstergesi olarak kabul edilebilir. Sosyal medya ağının müzik etiketleri, kullanıcıların müzikli kullanıcıların yaptığı gibi favori şarkılarına eşlik etmelerini sağlıyor.

İlginizi Çekebilir :  Twitter, Canlı Yayın Özelliğine Kavuştu!

Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

180.000’den fazla iPhone uygulaması iOS 11’de çalışmayacak En çok arızalanan telefon modelleri ortaya çıktı! işte o liste! Google, Goo.gl URL kısaltma hizmetini kapatacak Cezayir öğrencilerin sınavı için ülkedeki interneti kesiyor İnternetten Para Kazanma Yolları Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır