Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek
Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek

Ortaya çıkan yeni raporlara göre Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getireceği yönünde.

Instagram, Hikayeler özelliğinin yinelenmesiyle çok başarılı oldu ve şirketin bu özelliği kullanan milyonlarca kullanıcı için daha eğlenceli olmasını istediği anlaşılıyor. Android uygulamasında bazı kodlar bulundu. Bu, sosyal ağın yakında kullanıcıların kendi Öyküleri’ne müzik eklemesine izin verebileceğini gösteriyor. Bu özellik “Music stickers” olarak adlandırılabilir.

Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği birçok işlevselliğe sahip olacak

Kod, Android uygulamasında keşfedildi ve Müzik öyküleri özelliğinin, kullanıcıların yalnızca gönderilerini değil, aynı zamanda yayınlarına bir şarkı eklemesini de sağladığını öne sürüyor. sosyal ağın ana şirketi Facebook‘un, kullanıcılarına kendi müzik telif haklarına erişim sağlamalarını sağlayan önemli müzik yayıncı şirketleriyle yeni anlaşmalar imzaladıkları düşünüldüğünde, bu ihtimal dahilinde.

Kullanıcıların müzik eklemek için popüler hale gelirse Instagram Hikayeleri çok daha popüler hale gelecektir. Ayrıca, bu özelliği sunması sonucunda da popüler uygulamalardan birisi olan Musically‘e karşıda kafa tuttuğunun bir göstergesi olarak kabul edilebilir. Sosyal medya ağının müzik etiketleri, kullanıcıların müzikli kullanıcıların yaptığı gibi favori şarkılarına eşlik etmelerini sağlıyor.


Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mobil inovasyonda yapay zeka devrimi Facebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik Galaxy Note 9 pil kapasitesi 3,850mAh kadar olabilir Fifa Girişindeki Efsane Replik Messenger İçin Yeni Reklam Testleri Başladı Facebook Uygulaması Şimdi 360 Derecelik Fotoğraflar Çekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır