Instagram, kullanıcıların ilgisini çekecek özellikler getiriyor

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram, kullanıcıların ilgisini çekecek özellikler getiriyor
Instagram, kullanıcıların ilgisini çekecek özellikler getiriyor

Instagram, kullanıcıların ilgisini çekecek yeni özellikler test ettiği ilgi çekici özellikler ortaya çıktı.

Instagram, platformuna yeni özellikler ekleyerek, insanlar veya şirketler için kendi platformunda fotoğraf paylaşmalarını daha eğlenceli ve yararlı kılıyor. Sosyal medya kullanıcıları için iyi bir haber, daha fazla özellik ve araç kullanmamız için yeni özellikler üzerine test aşamasına başladı.

Instagram ağır çekim modu için testlere başladığı söyleniyor

Jane Manchun Wong’un (The Verge aracılığıyla) bir tweetine göre, sosyal medya platformunun bir dizi yeni özelliği test ettiği görülüyor. Bu özellikler, Facebook’a benzeyen, kullanıcıların hikayelere hızla tepki verebilecekleri hızlı tepkileri içeriyor. Ayrıca, adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcıların yavaş çekim videoları kaydetmesine ve yüklemesine izin verecek olan Hikayeler için bir ağır çekim video kaydı işlevi de yer alıyor.

 

İşte Instagram’ın test ettiği diğer bomba özellikler

Ayrıca, kullanıcıların belirli kullanıcı yayınlarını ana sayfasında görmesini engelleyen profiller için sessiz bir düğme de bulunmaktadır. Bu, Twitter‘ın kullanıcılara, onları takip etmekten vazgeçmeden kullanıcılara sunabileceği şeylere benziyor. Bu, bazen insanların birbirini takip etmediği zamanlarda biraz dram oluşturabilir.

Son olarak, Instagram Hikayeler için bir takvim arşivi görünümü var. Bu temelde kullanıcıların arşivlenmiş Hikayelerinin tarihlerini bir takvim görünümünde görmelerini sağlayarak bir bakışta görmeyi kolaylaştırır. Şimdi diğer kullanıcıların yaptığı bazı yorumlara dayanarak, bazı özelliklerin halihazırda ya da dünyanın diğer bölgelerinde test edildiği görülmektedir.

Sosyal medya platformu, bu özellikleri henüz doğrulamadı. Ancak eğer test aşamasında iseler, herkes için başlatılacaklarını garanti etmenin bir yolu yoktur. Ancak bir önceki bazı kısıtlı test özelliklerinin sondan herkese açık hale getirilmesi gibi belli bir süre sonra herkese açık olacağından eminiz.


Instagram, kullanıcıların ilgisini çekecek özellikler getiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

xHamster Hackerların Kurbanı Oldu! Instagram Kullanıcılarının Başı Dertte Stephen Hawking hayatını kaybetti WhatsApp Business uygulamasının müjdesini verdi İran’lı Hacker Brazzers’in Instagram Hesabını Hackledi 12 Yıl Aradan Sonra Evil Genius 2 Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır