v Instagram silinen mesajları geri alma 2018 - Veri kurtarma - Webtakibi

Instagram silinen mesajları geri alma 2018 – Veri kurtarma

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram silinen mesajları geri alma 2018 – Veri kurtarma
Instagram silinen mesajları geri alma 2018 – Veri kurtarma

Eğer Instagram mesajlarınızı istemeyerek sildiyseniz “Instagram silinen mesajları geri alma” konulu konuya göz atmanın tam vakti.

Instagram, en popüler mobil fotoğraf paylaşım uygulaması, tüm dünyada 700 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Ama Instagram Direct için, insanlar buna aşina olmayabilir. Instagram Direct Messages veya DM’ler Instagram için özel bir mesajlaşma özelliğidir. İstediğiniz herkese fotoğraf, video veya düz metin mesajı göndermenizi sağlar. Bu konuda bir konuyu tartışmaya hazırız: “Instagram silinen mesajları geri alma, Silinen Instagram mesajlarını nasıl kurtarılır?” Aynı konuda iseniz, en iyi çözümü bulmak için okumaya devam edin.

SİLİNEN INSTAGRAM MESAJLARINI KURTARMA YOLLARI

Internet üzerinden silinen Instagram mesajları geri alma yolu

İlk yöntem, daha önceden Instagram çalışanı tarafından geliştirildiği söylenen bir Instagram Message Recovery‘nin kullanılması yer almakta. Silinen Instagram doğrudan mesajları çevrimiçi kurtarmanızı sağlar. Ancak güvenilirlik konusunda bizce güvenilmemesi gereken yollardan birisi olsa da bazı kaynaklar bunu yöntem olarak ele aldığı görülüyor. Eğer denemek isterseniz aşağıdaki adımlar şunlardır:

 1. Instagram Message Recovery sitesine gidin ve Instagram kullanıcı adınızı veya Profil URL’nizi girin.
 2. Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra, kurtarma işlemine başlamak için “Mesajları Kurtar” üzerine dokunun.
 3. Gerçekten insani bir insan olduğunuzu kanıtlamak için insan doğrulama işlemini tamamlayın, ardından silinmiş Instagram mesajlarını kurtarabilirsiniz.

Internet üzerinden Instagram silinen mesajları geri alma

iPhone cihazı için Instagram silinen mesajları geri alma yolu

Silinen Instagram mesajlarını görüntülemek ve kurtarmak için başka bir seçenek ise bir veri kurtarma programı yer alıyor. Bir iPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus / 6s/6s Plus, iPad Pro, vb. olarak Apple kullanıcısıysanız, silinmiş Instagram mesajları kurtarmanıza yardımcı olmak için en iyi seçenek Fucosoft iPhone Data Recovery‘dir. Aşağıdaki adımları kontrol edelim:

 1. İlk olarak buraya tıklayarak Instagram Direct Message Recovery yazılımını indirin, bilgisayarınıza yükleyin ve çalıştırın.
 2. IPhone veya iPad‘inizi USB kablosuyla bilgisayara bağlayın ve bu programın cihazı tanımasını bekleyin.
 3. IPhone/iPad‘inizdeki ayrıntılı dosyaları taramak için “Start Scan”e tıklayın. Tarandıktan sonra taranan tüm iPhone verilerini önizleyebilirsiniz.
 4. Kurtarmak istediğiniz Instagram mesajlarını seçin ve iPhone‘dan silinmiş Instagram mesajlarını geri yüklemek için “Recover” üzerine tıklayın.

iPhone cihazı için Instagram silinen mesajları geri alma

Android cihazı için Instagram silinen mesajları geri alma yolu

Bir Android telefon kullanıyor ve silinen Instagram mesajlarını kurtarmanız gerekiyorsa ne olacak? Endişelenmenize gerek yok. Yine aynı Apple cihazları için uyguladığımız  yolu Android cihazları içinde uygulayabiliriz. Fucosoft Android Data Recovery bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu program, Samsung Galaxy S9/S8 / Not 8, HTC, LG, Huawei, Google Nexus /Pixel, vb. cihazlarda silinmiş Instagram mesajları kurtarmayı kolaylaştırır. Aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Android Instagram Message Recovery‘yi çalıştırın ve “Android Data Recovery” seçeneğini seçin.
 2. Android telefonunuzu USB kablosuyla bağlayın. Program cihazı otomatik olarak algılar.
 3. Kurtarmak istediğiniz dosya türlerini seçin ve Android‘inizdeki verileri taramaya başlamak için “Next”e tıklayın.
 4. Taramadan sonra, kurtarmanız gereken verileri önizleyin ve seçin, ardından geri almak için “Recover”a tıklayın.

Android cihazı için Instagram silinen mesajları geri alma

Yukarıda bahsettiğimiz “Instagram silinen mesajları geri alma” yöntemleri arasında ilkinin daha öncesinde Instagram‘da çalışan birisi tarafından yapıldığı söylense de para tuzağı gibi durmakta. Bu tür yöntemlerden uzak durarak cihazınız için “Android cihazı için Instagram silinen mesajları geri alma yolu” ve “Android cihazı için Instagram silinen mesajları geri alma yolu”nu deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Instagram müşteri hizmetleri iletişim bilgileri (Türkiye ofisi) 2019

Instagram silinen mesajları geri alma 2018 – Veri kurtarma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Yeni Akıllı Klavye İçin Patent Başvurusu Yaptı YouTube’da çevrimdışı izleme özelliği 125 ülkeye genişletildi Apple ve Spotify Arasında Büyük Kavga Başlıyor LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı Yapay zeka kanser tespit etmeye devam ediyor Meizu Pro 7 Sızıntıları Telefonun Çift Ekranlı Olduğu Yönünde

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır