İnstagram Windows 10’da Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » Yazılım » İnstagram Windows 10’da Nasıl Kullanılır?
İnstagram Windows 10’da Nasıl Kullanılır?

İnstagram kullanıcılarının uzun süredir beklediği resmi Windows 10 uygulaması sonunda yayınlandı. Bu sayede artık bilgisayarınızdan/tabletinizden de fotoğraf paylaşabilecek siniz.

Fotoğraf düzenleye bilmeniz veya paylaşabilmeniz için cihazınızın dokunmatik ekrana ve ön-arka kameraya sahip olması gerekiyor. Alternatif yol olarak cihazınızın galeri bölümünden fotoğraf ekleyebilirsiniz.

instagram-ana-ekran

Windows 10’da nasıl kullanılır?

Windows 10‘un mağaza bölümünden İnstagram‘ı indirmelisiniz. Daha sonra İnstagram uygulamasını açtığınız zaman üst tarafta göründüğü gibi bir ekran gelecektir. Facebook ile giriş yapabilmeniz için yine mağazadan Facebook uygulamasını indirmelisiniz. Hesabınıza giriş yaptığınız zaman telefondaki gibi kullanabilirsiniz.

windows-instagram-1

windows-instagram-2

İnstagram Windows 10’da Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Güney Kore’de Mağaza AçacakOrtak İnternet Kullananlara BTK Tarafından SMS Doğrulaması GetiriliyorNote 5 (Wipe) Format Atma İşlemi Nasıl Yapılır ?Google’ın Allo Sohbet Uygulaması Sonunda Masaüstüne GeliyorSnapchat Reklamverenleri Uygulamasına Çekmeye ÇalışıyorFacebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır