Instagram’da an itibariyle erişim sorunu yaşanıyor

Ana Sayfa » Gündem » Instagram’da an itibariyle erişim sorunu yaşanıyor
Instagram’da an itibariyle erişim sorunu yaşanıyor

Instagram’da an itibariyle erişim sorunu yaşanıyor. Instagram için dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakla birlikte girebilmeyi başarabilen kişiler için bir yavaşlama söz konusu.

Eğer bir Instagram kullanıcısı iseniz ve hesabınıza giriş yapmıyor, akışı yenileyemiyor, mesaj gönderemiyor iseniz tek değilsiniz. Şuan dünya genelinde binlerce Instagram kullanıcıları giriş yapmada, akış yenilemede, mesaj gönderme gibi çeşitli fonksiyonlarda çökmeler, yavaşlamalar yaşamakta. Yetkililerden net bir bilgi gelmese de gelen bilgilerde bu sorunu yaşayan binlerce kullanıcı olduğu bilgisi verildi.

Saat 23:25 gibi başlayan sorunun ne zaman çözüleceğine dair bir bilgi verilmedi.

Instagram yetkililerinin sorunu çözmek için büyük çaba sarf ettikleri görülür düzeyde. Fakat daha önce yine birçok kez bu sorun ile karşı karşıya kalan kullanıcılar bezmiş durumda. Ardı arkası kesilmeyen çöküşlerin sebebinin henüz ne olduğu açıklanmadı.

Detaylar gelince sizlere aktaracağız.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Instagram’da an itibariyle erişim sorunu yaşanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Starbucks Kendi Sanal Asistanını Piyasaya Sürüyor WannaCry Honda Tesisinin Kapanmasına Neden Oldu Apple Canavarı, Apple Store’daki Cihazları Teker Teker Parçaladı! Instagram silinen hesap nasıl geri alınır? Nielsen 2016 En Çok Kullanılan Akıllı Telefon Uygulamaları Listesini Açıkladı NASA astronotu 50 yıldır bu fotoğrafın sırrını sakladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır