İnstagram’a Canlı Yayın Desteği Geliyor!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » İnstagram’a Canlı Yayın Desteği Geliyor!
İnstagram’a Canlı Yayın Desteği Geliyor!

Facebook, İnstagram‘a son zamanlarda yoğunlaşarak bir çok özellik ekledi şimdi ise resim paylaşma servisinin bünyesine yeni bir özellik desteği geleceği söyleniyor.

Popüler sosyal medya ağlarından birisi olan İnstagram son zamanlarda kendini geliştirmeye başladı, hatırlamış olursak en son Snapchat‘te olan hikaye özelliğini İnstagram kendi bünyesine katmıştı. Şimdi ise Rus kaynaklı habere göre İnstagram‘a canlı yayın desteği gelineceği söyleniyor.

insta-live

İnternete düşen resimlere göre hikayeler bölümünde bir çerçeve içinde ” CANLI ” yazısı çıkıyor ve basıldığında ise popüler canlı yayınların çıktığı görülüyor. Ayrıca diğer resimde ise ” Go İnsta! ” adında kırmızı butona basıldığında ise canlı yayına başlanabileceği belirtilmiş. Fakat ne yazık ki firma henüz bu konu hakkında açıklama yapmış değil.

Bir çok platformda yer alan canlı yayın, İnstagram için ne kadar hayırlı olur tartışılır, bu durum için en iyisi beklemek ve görmek olacaktır.

 

İnstagram’a Canlı Yayın Desteği Geliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın En Eski Fosilleri Ortaya ÇıkarıldıGmail Artık Eski Chrome Sürümlerini DesteklemeyecekLG G6’nın Yeni Görüntüleri Sızdıİntel’in Süper Hızlı Depolama Birimleri GeliyorSamsung’un Akıllı Asistanın Adı Belli Oldu : BixbyFacebook Live’dan Yeni Özellikler Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır