IPhone 7 ve 7 Plus’ın Home Düğmeleri Onarılamıyor

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » IPhone 7 ve 7 Plus’ın Home Düğmeleri Onarılamıyor
IPhone 7 ve 7 Plus’ın Home Düğmeleri Onarılamıyor

Apple ve kullanıcıları tarafından kanıtlar doğrultusunda iPhone 7 ve 7 Plus‘ın Home tuşlarının onarılamadığı ortaya çıktı.

Daha önce home düğmeleriyle ilgili sorunlarla karşı karşıya oldukları bildirilen iPhone 7 ve 7 Plus kullanıcıları üzecek bir haber var. Ne yazık ki hiçbir zaman tamir ettiremeyeceklerini öğrendikten sonra bakış açıları değişecek gibi gözüküyor. Görünüyor ki her markada ufak sorunlar ortaya çıkabiliyormuş. Fakat bu iki amiral gemisinin home tuşunun sorunu düzeltilememesi sebebiyle telefonlar yenilenmek zorunda bırakılıyor.

Peki ne olacak?

Apple, iki amiral gemisi olan iPhone 7 ve 7 Plus‘ın home tuşunda sorun oluştuğunda sadece bir seferliğine destek çıkılacağını bildirdi. Şirket home düğmelerinde herhangi bir hasar olması durumunda şirketin “iPhone Kalibrasyon Makinesi” vasıtasıyla yalnızca bir değiştirme yapılabileceğini doğruladı. Ayrıca düğmeler için herhangi bir üçüncü taraf mağazasında veya Apple’da herhangi bir onarım yapılması mümkün değil.

Sonuç olarak  IPhone 7 ve 7 Plus kullanıcıları home tuşlarında sorun yaşayacağı vakit şirketten değiştirme talebinde bulunabilir. Eğer şirket home tuşunda herhangi bir hasar tespit ederse sadece bir seferliğine olmak üzere değiştirme yapacak.

 


IPhone 7 ve 7 Plus’ın Home Düğmeleri Onarılamıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy S9 1.000 fps’lik video kaydı yapacak Adil Kullanım Kotasında Yeni Dönem 1 Mayıs’ta Başlıyor Uber, Cinsel Taciz Araştırmasından Gelen Tüm Önerileri Kabul Edecek Microsoft yapay zeka için 50 milyon dolar yatırım yapacak Nokia 9, ekran içi parmak izi sensörüyle gelebilir Apple otonom araç için Volkswagen ile çalışacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır