IPhone 7 için 23 Gün Kuyrukta Bekledi

Ana Sayfa » Gündem » IPhone 7 için 23 Gün Kuyrukta Bekledi
IPhone 7 için 23 Gün Kuyrukta Bekledi

Apple‘ın yeni çıkan telefonu IPhone 7‘ye sahip olabilmek için tam olarak 23 gün sokakta yaşayan Jaime Gonzalez, IPhone 7‘ye sahip olan ilk kişi olarak geçti.

Apple‘ın yeni telefonu olan IPhone 7 geçtiğimiz günlerde yani 16 Eylül’de satışa sunulmaya başlanmıştı. Ne yazık ki bir çok kişi içinde satın almak hiçte kolay olmadı.

Alınan bilgilere göre Jaime Gonzalez adında teknoloji sever, şirketin New York beşinci caddedeki ikonik mağazası önünde 23 gün beklemiş ve bunun ardından  23 gün boyunca mağazanın önünde kamp kuran Gonzalez, 16 Eylül‘de mağaza açılışında sipariş verdiği rose gold ve gold olmak üzere iki adet 256GB iPhone 7 satın almış.

Alınan bir diğer bilgiye göre aralarında yine Jaime Gonzalez bulunan kuyrukta ilk bulunan yaklaşık 10-15 kişiye 100$’lık Apple kart hediye edilmiş.

 

 

 

IPhone 7 için 23 Gün Kuyrukta Bekledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kerim Can Tunç19 Eylül 2016

abi ne adamlar var ya 23 gün bi telefon için beklemiş

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sony Android TV Nougat Güncellemesi Yakında GeliyorSamsung Kullanıcılarına Ücretsiz Netflix FırsatıSteam, Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!Adil Kullanım Kotasında Yeni Dönem 1 Mayıs’ta BaşlıyorFacebook, TV Uygulaması Üzerinde ÇalışıyorAmazon’dan Kentucky’ye 1,5 Milyar Dolarlık Hava Kargo Merkezi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır