iPhone 8’e Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı

Ana Sayfa » Gündem » iPhone 8’e Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı
iPhone 8’e Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı

Apple tarafından üretilen ve önümüzde ki sonbahar döneminde tanıtılması beklenen iPhone 8‘e ait görseller ortaya çıktı. Görseller ile birlikte cihaza ait birkaç teknik detayda ortaya çıktı.

Birçok kez cihaza ait görseller ortaya çıkarıldı ve çıkarılan görsellerin hepsinin iPhone 8’e ait olduğu iddia edildi. Durum böyle olunca insanlar hangi görselin gerçek olduğuna karar veremediler. Akıllarda soru yaratan cihaza ait yeni bir bilgide bugün Slashleaks ve Benjamin Geskin tarafından yeni şematik görseller dijital ortama yüklendi.

iPhone’un 10. yılına özel olarak üretilen cihaz yoğun ilgi çekiyor. Bilindiği gibi telefonun Samsung Galaxy S8 ve LG G6 modelinde ki telefonlara başlıca rakip olarak çıkarılacağı göz önüne sürülüyor.

iphone 8 Arka Kısımda Touch ID İddiası

Görselde göründüğü üzere arka kısımda boş bir yuvarlak alan gözüküyor. Ortaya atılan iddialara göre bu kısımda Touch ID kullanılacağı ortaya sürülüyor. Fakat bir diğer tahmin ise önceki modellerde olduğu gibi Apple’ın kendi logosunu oraya koyacağı ortaya koyulan fikirlerin arasında yer alıyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

iPhone 8’e Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ücretsiz Golden Fever Steam Key’i Dünyanın en büyük inovasyon yarışmasından  Vestel’e ödül Panasonic Bükülebilir Batarya Projesine Başladı! Uber Uçan Taksi İstasyonu Kuracak Google, Aramalara ‘Kişisel’ Sekmesi Ekledi Note 7 Sahipleri Güncellenmiş Telefonlarına Kavuştu!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır