IPhone 8’in Arka Kasasının Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdırıldı

Ana Sayfa » Mobil » IPhone 8’in Arka Kasasının Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdırıldı
IPhone 8’in Arka Kasasının Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdırıldı

Apple IPhone 8‘in, Çin sosyal medyasında iddialara göre telefonun arka kasası Çinli mikroblog hizmeti Weibo’da  sızdırıldı.

Aylardır bir çok kişiye meraklandıran Samsung S8‘in ortaya çıkması ve artık satışlarına da başlanmasıyla şimdiki merak odağı iPhone 8 oldu. Samsung‘un amiral gemisine ait bir kaç ay önceden başlayan sızıntılarla hemen hemen telefonun tasarımı çıkmıştı. Bu seferde her zamanki gibi iPhone 8‘inde kendisine ait parçaları internete sızdı.

Apple iPhone 8’in sızıntılarında ne gibi özellikler yer alıyor?

Son sızıntılarla bakacak olursak, cihazın arkasında bir Dokunmatik Kimlik algılayıcıya nüfuz eden bir cihaz gösteriyorlar. Flaş için bir delik gibi görünen şey şu anda dikey olarak hizalanan kamera açıklığının altında yer alıyor. Telefonun gövdesi iPhone 5 ve iPhone SE‘ye göre dahada büyük gözüküyor. 13 Nisan‘da, halihazırda Apple‘ın ürettiği en kalın iPhone olan iPhone SE‘nin kinden daha kalın bir cihaz sunacağı gözüküyor.

Daha sonra, 19 Nisan‘da, flaşın Cuma günleri görülen pozisyondaki şematik bir görüntüsü çıktı. Ölçümlerde haftanın başında kaçağa eşit boyutta bir telefon gösterildi. Geçtiğimiz bu 2 hafta içerisinde internete sızdırılan görüntülerin gerçekliği hakkında tartışılır.

 


IPhone 8’in Arka Kasasının Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdırıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çiftlikbank Twitter’da binlerce kişi tarafından desteklendi İnstagram’a “Taslak Olarak Kaydetme” Özelliği Geldi! Google, Aramalardaki Videolar İçin Önizleme Getiriyor 300 Bin Aileye Ücretsiz İnternet Hizmeti Geliyor! Panasonic Hareketli ve Akıllı Buzdolabını Tanıttı Twitter, şiddet içerikli hesaplara karşı uygulamalarını başlattı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır