iPhone Hackleyene 250 Bin Dolar Ödül !

Ana Sayfa » Gündem » iPhone Hackleyene 250 Bin Dolar Ödül !
iPhone Hackleyene 250 Bin Dolar Ödül !

Dünyanın en büyük siber güvenlik şirketlerinden olan Trend Micro geleneksel hal alan iPhone hack yarışlarının arasına birisini daha ekledi.

Son yıllarda buna benzer birçok etkinlik ile kullanıcının karşısına çıkan Trend Micro güvenlik açısından yaptığı yatırımlar ile ön plana çıkıyor.Bu seferde geçmiş yıllardakine benzer bir etkinik düzenleyerek iPhone hackleme yarışması düzenledi.

Neredeyse her sene düzenlenen yarışmaya bu sene olan talep daha fazla.Yarışmada ödül havuzunun ve çeşitli etkinliklerin zengin olması nedeniyle bu seneki katılımın rekor düzeyde olması öngörülüyor.

Yarışma içerisinde hackerlara verilecek olan iPhone 6S cihazının şifresini veri kaybı yaşamadan kıracak hacker 250.000 $ para ödülü ile mükafatlandırılacak.Ayrıca iOS için kritik olacak şekilde bir açık bulan kişilere yarışma dışında 500.000 $ tutarında paranın sahibi olacak.Yarışmanın 26-27 Ekim tarihlerinde gerçekleşmesi bekleniyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

iPhone Hackleyene 250 Bin Dolar Ödül ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kerim Can Tunç19 Eylül 2016

ula ben iphone hacklesem 250 bin dolar verseler parayı haryacamadan ara birimi değişir o derece şans yok 🙂

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Star Wars: The Last Jedi’a Ait Posterler Ortaya Çıktı Huawei, uluslararası akıllı telefon sevkiyatlarını askıya alabilir Apple Hollywood Sektörüne Giriş Yapıyor GoPro Hero 5’in Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı! IPhone 8’in Arka Kasasının Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdırıldı Indiana Jones 5 çekimleri gelecek yıl başlayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır