iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebilir

Ana Sayfa » Gündem » iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebilir
iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebilir

Son raporlara göre iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebileceği söyleniyor.

Son zamanlarda Apple‘ın bu yıl daha sonra bir iPhone SE 2 yayınlayacağını öne süren bazı raporlar var. Teoriyi desteklemek için şimdiye kadar somut bir kanıt mevcut değil. Birçoğu hala bu cihaz hakkındaki raporların yanlış olduğuna inanmakta. Eğer iyi bir teknoloji okuruysanız, muhtemelen yeni telefonun yalnızca Hindistan’da üretileceğini iddia eden en son iPhone SE 2 raporuna inancınızı yerleştirirsiniz.

Raporlara göre iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebilir

Yeni bir rapor, yeni telefonun yalnızca Hindistan’da üretilip birleştirileceğini iddia ediyor. Apple‘ın bu yıl Hindistan’da iPhone üretmeye başlamasıyla bunun gerçekleşmesi imkansız değil. Ancak tüm iPhone SE birimlerinin sadece belirli bir yüzdesi burada üretiliyor. Üretimin çoğu hala Çin‘de yapılmakta.

Sadece bunun mümkün olabileceğinden bunun mümkün olacağı anlamına gelmez. Apple sadece iPhone SE‘yi Hindistan’da üretiyor. Çünkü ülke bu tür cihazlarda ithalat tarifeleri uyguluyor. Yerel pazarda fiyat konusunda rekabet etmek istiyordu. Sadece ekonomik modeli yerel olarak üretilirken bunu yapabildi.

Apple‘ın sadece iPhone‘da bulunan iPhone SE 2‘yi üretmesi ve özellikle de Çinli ortaklarının Apple‘ın ürünlerinin büyük çoğunluğunun bulunduğu Çin‘ndeki mevcut tesislerinde daha verimli bir şekilde yapabilmeleri durumunda diğer pazarlara ihraç etmeleri pek mantıklı olmaz. Bu yüzden, yeni cihaz ile ilgili raporlar almak için daha fazla  bilgi ulaşana kadar bazı bilgileri muhtemel olarak ele almalıyız.


iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Heryerde Bulamayacağınız Youtube’daki Gizli Özellikler Hava kirliliği yeni nesillerde boy kısalığına sebep oluyor BMW elektrikli otomobil üretimini durdurdu Facebook Doğum Gününüzde Bağış Toplamanızı Sağlıyor Apple ve Spotify Arasında Büyük Kavga Başlıyor Elektrik Arızalarına “drone” Desteği!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır