iPhone zil sesi değiştirme – Zil sesleri oluşturma

Ana Sayfa » Yazılım » iPhone zil sesi değiştirme – Zil sesleri oluşturma
iPhone zil sesi değiştirme – Zil sesleri oluşturma

Eğer Apple cihazınızda ki zil seslerinden sıkıldıysanız ve iPhone zil sesi değiştirme hatta iPhone zil sesleri oluşturma için doğru bir içerik desiniz.

Apple son 18 yıldır diğer firmalara karşı büyük bir rekabet içerisinde. Hem işletim sistemi olarak hem de akıllı telefon, dizüstü, masaüstü gibi özel ürünleriyle birçok farklılığa sahip. Yıllar içerisinde geliştirmiş  olduğu ürünleri içerisinde en rağbet gördüğü iPhone telefonu oldu denebilir. Diğer ürünleri bambaşka olsa da bir telefon günümüzün ihtiyaç meselesi. Harika ve sade tasarımı ile şık görüntüsü kendisine aşık ettirebilecek dikkat çekiyor. İşletim sistemininde Android‘den farklı olarak kendine has geliştirilmiş bir iOS işletim sistemine sahip. Bu nedenle Android cihazından iPhone cihazına geçiş yapan telefon kullanıcıları uyum sağlamada bazen zorluk yaşayabiliyor.

iPhone zil sesi değiştirme nasıl yapılır?

Sanırım zil sesi, SMS tonu gibi aynı bildirim seslerinden sıkılmış olmalısınız. Ancak bu konuda da daha fazla sıkılmadan harekete geçmelisiniz. Aşağıdaki basit yönergeyi takip ederek can sıkıcı zil sesi ve tonlamalar dan kurtulabilirsiniz.

  1. iOS aygıtınız da Ayarlar > Ses ve Dokunuş‘a gidin.
  2. Buradaki sayfadan değişmesini istediğiniz nesnelerin bildirim seslerini ayarla bilirsiniz. Zil sesini, SMS tonunu, Yeni Posta sesini, Takvim uyarılarını ve benzeri uyarı seslerini değiştirebilirsiniz.

iPhone zil sesleri oluşturma nasıl yapılır?

  1. İlk olarak zil sesi yapmak istediğimiz bir müzik seçiyoruz.
  2. Ardından BURAYA tıklayarak buradaki siteye müziği yükleyerek 40 saniyelik .m4r formatında bir ses dosyası oluşturuyoruz. (Bu işlemi bilgisayardan yapmanız gerek. Ayrıca oluşturacağınız ses dosyası maksimum 40 saniye olması gerekiyor.)
  3. Daha sonrasında oluşturduğumuz ses dosyasını iTunes üzerinden melodiler kısmına atıyoruz.
  4. Son olarak iPhone cihazımız dan hazırlamış olduğumuz melodiyi seçiyoruz.

iPhone zil sesi değiştirme – Zil sesleri oluşturma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği’den Yeni Nesiller İçin: ”Yarını Kodlayanlar” Projesi Dizüstü bilgisayar nasıl temizlenir? House of Gamers televizyonda yayınlanmaya başladı Facebook Messenger’a video reklamları getirildi İran’da Clash of Clans’a Yasak Getirildi Facebook Messenger Uygulamasına İki Ayrı Özellik Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır