İran’da Clash of Clans’a Yasak Getirildi

Ana Sayfa » Spor - Oyun » İran’da Clash of Clans’a Yasak Getirildi
İran’da Clash of Clans’a Yasak Getirildi

İran Adalet Bakanlığı, dünyaca popüler mobil oyunlardan birisi olan Clash of Clans‘a erişim engeli getirdi.

Dünyaca popüler olan ve popülerliğini hala koruyan zirve oyunlardan birisi olan Clash of Clans, İran Adalet Bakanlığı‘na verilen raporlardan sonra oyun erişim engelli getirildi. Cezai İçki Örnekleri Belirleme Komitesi’nin hazırlamış olduğu raporda Clash of Clans‘ın şiddete teşvik ettiği hakkında açıklayıcı bir rapor ve Clash of Clans’ın son derece bağımlılık yapan bir oyun olduğunu ve bu sebeplerden dolayı en kısa zamanda yasaklanması gerektiği bilgileri İran medyasından aktarıldı.

Komitenin yapmış olduğu işlemlerden sonra İran Adalet Bakanlığı tarafından şiddet ve topluluk savaşının yaygınlaştırılması ve diğer nedenlerle birlikte Clash of Clans‘a erişim engeli getirilme kararı alındı.

 


İran’da Clash of Clans’a Yasak Getirildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tesla, 800 farklı mağazada güneş paneli satışı yapacak En Çok Çalışana Sahip Teknoloji Şirketleri Instagram mavi tik nasıl alınır? Hesap doğrulama (Onaylatma) 2019 Apple Watch watchOS 6 kullanıcıları dahili uygulamaları silebilecek Rus bilim insanları ‘uzay motosikleti’ yapmaya çalışıyorlar Ücretsiz Turn Around Steam Key’i

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır