İşte Nvidia’nın Yeni Ekran Kartı

Ana Sayfa » Donanım » İşte Nvidia’nın Yeni Ekran Kartı
İşte Nvidia’nın Yeni Ekran Kartı

Nvidia‘nın yeni çıkarttığı Quadro P6000 modelli ekran kartı Hitman 2016 Benchmark testlerinde göz doldurdu.

Pascal mimarisi içeren bu model  aynı zamanda 24 GB GDDR5X VRAM ile güçlendirilmiş.  3840 CUDA çekirdeği bulunan ekran kartına 250 watt enerji gerekiyor. Bir önceki modeli olan Quadro P5000 Ekim 2016’da piyasaya sürülmüştü. Fiyat olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşık 4800 dolara satışa çıkıyor. Vergiler ile birlikte Türkiye’deki fiyatı ise merak konusu.

Benchmark testlerinde Nvidia TitanX’den %8 daha iyi bir sonuç gösterdi. Birçok yeni oyunu  4K görüntü kalitesinde çok rahat 60 Fps ve üzerinde çalıştırıyor. Diğer teknik bilgiler ise 240 TMU’ya ve 96ROP birimine sahip. 1417MHz taban ve 1530MHz Boost frekansına sahip GPU 32-bit tek izlekli  kayar nokta performansında 12TFLOP işlem gücü var. Bireysel yerine daha çok iş yerleri için uygun bir model olarak karşımıza çıkacak.


İşte Nvidia’nın Yeni Ekran Kartı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

E-Okul Notları Öğrencilerin Görünümüne Kapatıldı BMW araba abonelik hizmeti için pilot program başlatabilir Steam’e Yüklü Miktarda Para Cezası Kesildi LG Display, 77 İnç Şeffaf Esnek Ekran Geliştirmeyi Başardı The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu yayınlandı! Rick ölecek mi? ABD yeni iletişim uyduları hazırlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır