Justin Bieber 80 Milyonluk Instagram Hesabını Kapattı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Justin Bieber 80 Milyonluk Instagram Hesabını Kapattı
Justin Bieber 80 Milyonluk Instagram Hesabını Kapattı

Dünyaca tanınan Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, 80 milyon takipçili İnstagram hesabını eski sevgilisi Selena Gomez nedeniyle kapatmak zorunda kaldı.

Justin Bieber’in yeni sevgilisi olan Sofia Richie ile arasında ilişkiden dolayı hayranları tarafından baskı yapıldı. Hayranlarından bir çok tepki alan genç şarkıcı her yerden tepki gelince dayanamayıp çözümü Instagram hesabını tamamen silmekte buldu (80 milyon az gelmiş).

Kanadalı şarkıcı, yeni sevgilisi Sofia Richie’yle fotoğraflarını paylaşınca hayranları fotoğraf altına olumsuz yorumlar attı. Buna sinirlenen Justin , ‘Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı gizli yapacağım. Gerçekten benim hayranım sanız bu kadar kötü olamazsınız’ dedi.

Aradan zaman geçmeden eski sevgilisi Selena Gomez’den cevap geldi ve ortalık kızışmaya başladı. Buna dayanamayan genç şarkıcı çareyi İnstagram hesabını kapatmakla son buldu.


Justin Bieber 80 Milyonluk Instagram Hesabını Kapattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Volkswagen Nvidia ile Ortaklık Kuruyor Instagram çöktü mü? Instagram neden çalışmıyor? Facebook Akıllı Modüler Telefon Üretebilir Tim Cook,Getirilecek Yeniliklerin Müjdesini Verdi Android Kullananlar İçin Chrome Artık Daha İşlevsel! Yahoo Sahte Çerez Saldırıları İle İlgili Bilgi Verdi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır