Kingston 1TB ve 2TB USB Depolama Aygıtlarını Dağıtmaya Başladı

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » Kingston 1TB ve 2TB USB Depolama Aygıtlarını Dağıtmaya Başladı
Kingston 1TB ve 2TB USB Depolama Aygıtlarını Dağıtmaya Başladı

İlk depolama aygıtının çıkışından bugüne kadar çok şey değişti.Teknoloji hızlı bir şekilde ilerlemekte ve bir zamanlar oda büyüklüğünde olan cihazları şimdi cebimizde taşıyoruz.Söz konusu ülkemizde  90’lı yıllarda bildiğimiz bir floppy disk en fazla 1.44 MB hafızaya sahipken şimdi cebimizde taşıyabileceğimiz boyutta bir depolama aygıtı 2 TB kapasiteye ulaştı.Bizi bu aşamaya geçiren ise Kingston.

Kingston, 1 veya 2 TB’lık kapasitelerde USB flash sürücüler üretti ve böylece İnternet’in ve dolayısıyla bulutun bile olmadığı zamanlarda tüm verilerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklayıp  her an erişilebilir duruma getirdi.Flash bellekten biraz kalın olan depolama aygıtının ölçüleri ise 75.18 mm x 27 mm x 21.02 mm.

2 TB USB flash sürücü ile 70 saat değerinde 4K video depolayabilirsiniz. Elbette bu, bu 4K videoları bir yerden “elde” etmeye yönelik açık bir davet değil. Kingston, bu iki depolama aygıtını, teknoloji meraklıları ve profesyonelleri, özellikle de büyük medya dosyaları ile çalışmak isteyenler için en yeni taşınabilir depolama çözümü olarak bizlere sunuyor.

USB flash sürücüler, USB 3.1 Gen 1’i kullanır, ancak gerektiğinde USB 2.0’a geri dönebilir.Bunun nedeni çalıştırılan sisteme uyumlu olması içindir.

USB aygıtları, darbelere karşı dayanıklılık için çinko-alaşımlı bir kasaya sahip; ancak yine de  her zamanki gibi Kingston 5 yıllık bir garanti ve ücretsiz teknik destek sağlamaktadır. DTUGT / 1TB ve DTUGT / 2TB fiyatları hala açıklanacak ancak Kingston bunları zaten nakliye etmeye başladığını açıkladı.

.


Kingston 1TB ve 2TB USB Depolama Aygıtlarını Dağıtmaya Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Müziklerle İlgilenenlere Özel; Musixmatch Vodafone Müşterilerinin 2016 Özetini Çıkaran Sistem : Canım Telefonum Rus milyarder NASA’ya kafa tutacak Türkiye’de En Çok Beğeniye Sahip 10 Facebook Sayfası PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu Bill Gates, Instagram Hesabı Açtı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır