Kötü Hava Şartlarına Çözüm TP-Link’ten EAP11-Outdoor Modemi

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » Kötü Hava Şartlarına Çözüm TP-Link’ten EAP11-Outdoor Modemi
Kötü Hava Şartlarına Çözüm TP-Link’ten EAP11-Outdoor Modemi

Kablosuz ağ pazarında ilk sıralarında yer alan TP-Link, yeni EAP serisi dış mekanlar için erişim noktası modelini satışa sunacağını yakın bir tarihte duyurdu.

Dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan ve üretimi yapılan EAP11-Outdoor özellikle kötü hava koşullarına dayaklı olarak sunulacak. Bu kış günlerinde ülkemizin çoğu yerinde hava koşullarından dolayı birçok internet yavaşlaması ve kesintisi yaşanmakta ve bu model iyi bir çözüm olacak gibi gözüküyor. Sadece soğuk değil aynı zamanda aşırı sıcaklarda da sorunsuz bir şekilde çalışmasına devam ediyor.

Su geçirmez antenlere, 6KV yıldırım korumasına ve 15KV ESD koruma özelliğine sahip Yüksek bir iletim gücüne sahip olan cihaz dış ortamlarda 200 metreye kadar kablosuz ağ sağlıyor. En fazla 300Mbps hıza çıkabiliyor. EAP11-Outdoor elektrik hattı olmayan yerlerde bile 60 metreye kadar kurulabiliyor. Kolay bir kuruluma sahip montajı kitleri sayesinde istenilen yerlere sabitleniyor. Auranet Kontrol Yazılımı ile bir bilgisayardan erişim noktalarını yönetilebiliyor. Cihaz Türkiye‘de Ocak ayı içerisinde satışa sunulması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir :  Poların Yeni Tişörtü Kalp Atışınızı Ölçüp ve Yerinizi Hesaplayabiliyor

Kötü Hava Şartlarına Çözüm TP-Link’ten EAP11-Outdoor Modemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Orkun Işıtmak, Gezi Parkı İle İlgili Videolar Hakkında Açıklama Yaptı Note 5 (Wipe) Format Atma İşlemi Nasıl Yapılır ? İşte Nvidia’nın Yeni Ekran Kartı Twitter’ın Yeni Görünümüne Alışamayanlara Müjde Facebook Reklamlı Video Dönemini Başlatıyor Apk Dosyaları Telefonlar İçin Zararlı mıdır?

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır