Kurtlar Vadisi Darbe Alan Adı Mayıs’ta Tescillenmiş

Ana Sayfa » Gündem » Kurtlar Vadisi Darbe Alan Adı Mayıs’ta Tescillenmiş
Kurtlar Vadisi Darbe Alan Adı Mayıs’ta Tescillenmiş

Konumuzu okumadan önce şuradaki bağlantıdan ( habere gitmek için tıklayınız ) bir önceki Kurtlar Vadisi Darbe filmi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Pana Film, yaklaşık bir kaç saat önce resmi Facebook sayfasından ve Twitter hesabından kamuoyuna 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimini konu alacağı ” KURTLAR VADİSİ DARBE ” sinema filmi oluşturulacağını duyurmuştu. Aradan hız geçmeden atılan iddiaya göre ” kurtlarvadisidarbe.com ” alan adı tescillendiği gözüküyor.

Unutmayalım ki 17-25 Aralık tarihlerinde de bir darbe girişimi yaşanmıştı. Bu tarihi göz önünde bulundurursak ” KURTLAR VADİSİ DARBE ” filmi için o tarihten beri bir hazırlık süreci başlanmış olabilir. Ama bu durumun kamuoyunun dikkatlerini üzerine çekeceği kesin.

Sosyal medyada dönen bu olayın pek gerçekliği olmasa da gerçeklik payı olması için araştırmış bulunmaktayız.

tyhty

İnsana pek inandırıcı gelmese de böyle bir şeyin ” 24 Mayıs 2016 ” da tescillenmesi işin ilginç yanı oluyor. Patent’de hiçbir bilgi olmaması yanına Mal ve Hizmetler Bilgilerinde ;

Eğitim ve öğretim hizmetleri. Sempozyum, konferans, kongre ve seminer düzenleme, idare hizmetleri. Spor, kültür ve eğlence hizmetleri (sinema, spor karşılaşmaları, tiyatro, müze, konser gibi kültür ve eğlence etkinlikleri için bilet sağlama hizmetleri dahil). Dergi, kitap, gazete v.b. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil). Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri. Haber muhabirliği hizmetleri, foto-muhabirliği hizmetleri. Fotoğrafçılık hizmetleri. Tercüme hizmetleri yazmaktadır.

24 Mayıs 2016 tarihinde başvuru gönderilmiş ve 29 Temmuz 2016 tarihinde ” Şekli İnceleme Tamamlandı. ” başlığıyla açıklama kısmında ;

Başvurunuzun şekli incelemesi tamamlanmıştır. Benzerlik araması işlemlerinden sonra KHK”nın 7. maddesine uygunluk açısından incelenecek olup reddedilip edilmeyeceğine karar verilecektir. Herhangi bir şekli eksiklik saptanmaması ve reddedilmemesi halinde başvurunuz yaklaşık 3-4 ay sonraki Resmi Marka Bülten’inde ilan edilecektir yazmakta.

 

” kurtlarvadisidarbe.com ” Alan Adı Mayıs’ta Tescillendi İddiası

İddialara  göre ” kurlarvadisidarbe.com ” alan adı daha önceden 18 Mayıs 2016 tarihinde alınmış. İddiaları değerlendirerek gerçekliğine bakarak bu tabloyla karşı karşıya kaldık.

kurtlarvadisidarbewhois

 

Unutmayalım ki PanaFilm bir film oluştururken büyük olasılıkla kamuoyuna duyurur. Bu bir başkasının işimi yoksa Pana Film’in işimi tam olarak hiç kimse bilemiyor. Bazılarına göre 17-25 Aralık olayları için tesadüf gelse de bazıları için içine kuşku uyanmış durumda. Peki sizler bu duruma ne düşünüyorsunuz?

 

 


Kurtlar Vadisi Darbe Alan Adı Mayıs’ta Tescillenmiş - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung büyük TV günleri başladı İnstagram Korsanları Milyonlarca Kullanıcının Verilerini Satıyor Rus milyarder NASA’ya kafa tutacak Sosyal medya ölçüm platformu Klout, kapanıyor Apple ürünlerinin ortalama ömrü açıklandı SoftBank 30 yıl içinde 10.000 IQ’lu yapay zeka hedefliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır