Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor !

Ana Sayfa » Sinema » Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor !
Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor !

Uzun yıllardır büyük ilgi ile izlenen ve takip edilen Kurtlar Vadisi bu sefer Kurtlar Vadisi Darbe adında bir film çekeceğini duyurdu.Haberi Pana Film facebook sayfasından takipçilerine iletti.

15 yıldır film ve dizi sektöründe yer alan Kurtlar Vadisi yıllardır televizyonlarda yerini kaybetmedi.İlgi ile takip edilen film kendi günlerinde reyting kırıyor.Aradan yıllar geçmesine rağmen film ve dizi sektöründe yükselişini kaybetmeyen Kurtlar Vadisi bu sefer farklı bir film ile karşımıza çıkacak.

15 Temmuz gecesi FETÖ tarafından düzenlenen darbe girişimini konu alacak film yoğun ilgi göreceğe benziyor.Pana film yaptığı açıklamada ;

15 Temmuz darbe girişimini dizi veya sinema filmi olarak yansıtmamızı arzulayan kamuoyunun yoğun isteğini değerlendiren şirketimiz “KURTLAR VADİSİ DARBE” sinema filmini yapmaya karar vermiştir.

şeklinde bir duyuru yayınladı.

Filmin ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi vermeyen Pana Film’in ilerleyen zamanlarda bu konu hakkında bilgi vermesi bekleniyor.

Pana Film resmi sayfasında yayınladığı duyuru şu şekilde ;


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook, Silikon Vadisi İçin Kaliforniya’da İnşaat İşine Giriyor Firefox Quantum beta, hızınızı iki katına çıkarmayı vaat ediyor Yansıtıldığı Ortamı Dokunmatik Yapan Sony Xperia Projector Samsung Galaxy S9 satışları şirketi hüsrana uğrattı Ford Trucks, 4S Plaza yatırımlarına  Mardin ile devam ediyor Apple iOS 11 Güncellemesiyle Gelecek En Önemli 11 Özellik

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır