Goodyear’dan Land Rover Discovery SVX’ın konsept lastikleri

Ana Sayfa » Otomobil » Goodyear’dan Land Rover Discovery SVX’ın konsept lastikleri
Goodyear’dan Land Rover Discovery SVX’ın konsept lastikleri

Goodyear, 14-24 Eylül tarihlerinde Frankfurt’ta gerçekleşen IAA 2017 Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkan yeni Land Rover Discovery SVX için en son teknolojiye sahip konsept lastikler tasarladı.

UV/4×4 pazarının lüks araç kategorisinde yer alan ve üst sınıf bir off-road keyfi sunmayı hedefleyen yeni Land Rover’ın ilk aracı Discovery SVX için Goodyear tarafından geliştirilen lastiğin sırt ve yanak kısımları, aracın tasarım felsefesini temsil ediyor. Lastiğin yanak kısmında “Discovery” adı yer alırken, Lastiğin jant telleri de yanak kısmının tasarımıyla tek parça olarak birleşiyor. Derin kanallara sahip lastik sırtı, zorlu off-road şartlarında mükemmel yol tutuşu sağlıyor. Ayrıca, Discovery SVX logosundan alınan “X”harfine sırt deseninde yer verilerek, konsept aracın kimliği pekiştiriliyor.

Geçtiğimiz Dönemlerde de Goodyear Tasarlamıştı

Goodyear, geçtiğimiz dönemde, yeni Land Rover Discovery ve Range Rover Velar araçları için de lastikler tasarlamıştı.

EMEA OE Tüketici Lastikleri Genel Müdürü Nick Harley; “IAA 2017’de tüketiciye tanıtılan Land Rover Discovery SVX’in ilk aracının, konsept lastiklerimizle donatılmış olması bizi gururlandırıyor. Bu, Goodyear’ın lider araç üreticilerinin taleplerini karşılama ve bunları yenilikçi tasarımlara dönüştürme yeteneğinin kanıtı olarak öne çıkıyor” diye konuştu.

14-24 Eylül tarihlerinde Frankfurt’ta gerçekleşen IAA 2017 hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Goodyear’dan Land Rover Discovery SVX’ın konsept lastikleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Özelliklerine göre en iyi SSD’ler 2018 Google, özel verilerinizi yönetmenizi kolaylaştıracak İntel 8. Nesil İşlemcileri Geliyor Facebook Rusya’da gelecek yıl yasaklanabilir YouTube TV, Firefox tarayıcısıyla uyumlu hale getirildi Facebook’tan Yeni Güvenlik Uyarısı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır