LG G7’ye ait ekran detayları ortaya çıktı

Ana Sayfa » Teknoloji » LG G7’ye ait ekran detayları ortaya çıktı
LG G7’ye ait ekran detayları ortaya çıktı

LG G7‘nin ne tür ekrana sahip olacağı dedikodularından sonra yeni bir rapora göre göre OLED ekrana sahip olmayacağı söyleniyor.

LG’nin yeni amiral gemisi geçen ay 2018’deki Mobil Dünya Kongresi‘nde başlatması bekleniyordu. Ancak raporlar şirketin G7‘yi çizim tahtasına geri gönderdiğine işaret ediyordu. LG V30‘un yenilenmiş bir versiyonunu MWC 2018‘de duyurdu ve henüz G7‘nin ne zaman duyurulacağını doğrulamadı.

LG G7 OLED ekrana sahip olmayacağı iddia ediliyor

Güney Kore‘den yeni bir raporda, cihazın bir LCD ekrana sahip olacağından LG G7 OLED ekran dedikodularının yanlış olduğu iddia ediliyor. G7 OLED ekran söylentileri, şirketin G7 Neo olarak adlandırılan MWC 2018‘de bir cihazı özel olarak sergilemesinden sonra başladı. Bu cihaz 19,5: 9 OLED ekrana sahipti.

Ancak, G7 Neo‘nun ekranının G7’ye uygun hale gelmeyeceği anlaşılıyor. Yatırımcı, LG G7‘nin yalnızca şirketin maliyetleri kontrol altında tutmak istediği için bir LCD ekrana sahip olacağını bildiriyor. LG‘nin OLED ekranlı ilk akıllı telefonu geçen yıl V30 idi. Apple gibi firmaların OLED akıllı telefonları için de kullandıkları rakip Samsung‘un panelleri yerine şirketin kendi POLED teknolojisini kullandı.

Bunların hiçbiri LG tarafından resmen onaylanmadı, bu nedenle gerçekle birebir örtüşmesi için şirketin bir ışık belirtmesini beklemek gerek. Diğer yeni raporlar LG G7’nin bu yıl Mayıs ayında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.


LG G7’ye ait ekran detayları ortaya çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BTK’dan Sahte Haber İle İlgili Açıklama! Apple’dan engelli insanlara emoji jesti geldi Google Anlam Verilemeyen Bir Özellik Test Ediyor Wi-Fi den 100 Kat Daha Hızlı Li-Fi Ücretsiz DSquad War Steam Key’i Enes Batur’un yeni filmi geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır