LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı

Ana Sayfa » Gündem » LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı
LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı

LG’nin LG G7 şeklinde yeni bir amiral gemisi üzerinde durduklarını geçtiğimiz birkaç gün önce duyduk ve şimdide amiral gemisine ait görsel sızdı.

LG”nin yeni amiral gemisi telefonu üzerinde çalıştıklarına dair haberleri görmüşüzdür. Tam olarak TigerMobiles.com’da paylaşılan görsel, yakında çıkacak olan LG G7 cep telefonunun bulunduğu iddia edilen bir görüntüyü ortaya çıkardığı zaman kadar, telefonun tasarımı konusunda çok şey bilinmiyordu. Görselin gerçeği yansıttığını varsayarsak, bekleyeceğimiz bazı değişiklikleri ortaya çıkarıyor.

LG G7 hangi değişiklikler ile gelecek?

Yeni bir başlangıç yapacaklar için LG’nin, LG G6‘da gördüğümüzle aynı tam ekran tasarımını koruduğu görülüyor. Ancak sunduğu yeni değişiklik, kenarındaki ön kısımların önceki modellerinden bile daha incedir görünmesine neden oluyor. LG’nin önden bakan kamerayı hareket ettirebileceği de gözüküyor, çünkü işler bittiğinde sadece telefonun ön kısmında iki dairesel kesik çizebiliyoruz.

Ancak bunun dışında, telefonun önceki modelle hemen hemen aynı olduğu görülüyor. Web sitesindeki raporda, Qualcomm Snapdragon 845 yonga setini kullanmak yerine, LG G7‘nin geçen yılki Snapdragon 835‘i tekrar kullanması bekleniyor. Yenisi yerine eskisi olan Snapdragon 835‘i kullanma nedenleri tek başına oldukça güçlü olması. Ancak bir pazarlama bakış açısından muhtemelen çok iyi görünmüyor.

LG’nin akıllı telefonların G serisini yeniden markalamayı planladığı yönündeki söylentileri duyuldu. Yakın tarihli bir marka dosyalama, olası bir ismi ortaya koydu. Iconic‘in LG G7, şirketin artık yıllık bazda amiral gemisi bırakmayacaklarını onaylamasıyla 2018’de LG’den görüleceğimiz son amiral gemisi telefonu olabilir.

İlginizi Çekebilir :  Milyonlarca malware saldırısının ardındaki dev botnet kapatıldı

LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nintendo Switch konsolu 17.8 milyon satış gerçekleştirdi WhatsApp, Beta Versiyonuna Yeni Bir Özellik Eklendi Yeni Samsung Galaxy S9 Konsepti, Dört Kameralı ve 4K Ekranlı Fifa Girişindeki Efsane Replik ZTE Üretimi İlk Akıllı Saate Ait Görsel Ortaya Çıktı Saç Ekimi’nin Merkezi: İstanbul Saç Ekimi

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır