LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı

Ana Sayfa » Gündem » LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı
LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı

LG’nin LG G7 şeklinde yeni bir amiral gemisi üzerinde durduklarını geçtiğimiz birkaç gün önce duyduk ve şimdide amiral gemisine ait görsel sızdı.

LG”nin yeni amiral gemisi telefonu üzerinde çalıştıklarına dair haberleri görmüşüzdür. Tam olarak TigerMobiles.com’da paylaşılan görsel, yakında çıkacak olan LG G7 cep telefonunun bulunduğu iddia edilen bir görüntüyü ortaya çıkardığı zaman kadar, telefonun tasarımı konusunda çok şey bilinmiyordu. Görselin gerçeği yansıttığını varsayarsak, bekleyeceğimiz bazı değişiklikleri ortaya çıkarıyor.

LG G7 hangi değişiklikler ile gelecek?

Yeni bir başlangıç yapacaklar için LG’nin, LG G6‘da gördüğümüzle aynı tam ekran tasarımını koruduğu görülüyor. Ancak sunduğu yeni değişiklik, kenarındaki ön kısımların önceki modellerinden bile daha incedir görünmesine neden oluyor. LG’nin önden bakan kamerayı hareket ettirebileceği de gözüküyor, çünkü işler bittiğinde sadece telefonun ön kısmında iki dairesel kesik çizebiliyoruz.

Ancak bunun dışında, telefonun önceki modelle hemen hemen aynı olduğu görülüyor. Web sitesindeki raporda, Qualcomm Snapdragon 845 yonga setini kullanmak yerine, LG G7‘nin geçen yılki Snapdragon 835‘i tekrar kullanması bekleniyor. Yenisi yerine eskisi olan Snapdragon 835‘i kullanma nedenleri tek başına oldukça güçlü olması. Ancak bir pazarlama bakış açısından muhtemelen çok iyi görünmüyor.

LG’nin akıllı telefonların G serisini yeniden markalamayı planladığı yönündeki söylentileri duyuldu. Yakın tarihli bir marka dosyalama, olası bir ismi ortaya koydu. Iconic‘in LG G7, şirketin artık yıllık bazda amiral gemisi bırakmayacaklarını onaylamasıyla 2018’de LG’den görüleceğimiz son amiral gemisi telefonu olabilir.

İlginizi Çekebilir :  Apple Mac 2017'de ne kadar satıldı?

LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

LG G7 ThinQ, Google Asistan düğmesine sahip olacak Facebook’un yeni ofisi 800 kişiye istihdam sağlayacak Adil Kullanım Kotasında Yeni Dönem 1 Mayıs’ta Başlıyor Samsung katlanabilir akıllı telefonları gelecek yıl tanıtılacak Audi geleceğin en iyi otomobil markası seçildi Microsoft Teknoloji Zirvesi başlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır