LG G7 ThinQ, Google Asistan düğmesine sahip olacak

Ana Sayfa » Yazılım » LG G7 ThinQ, Google Asistan düğmesine sahip olacak
LG G7 ThinQ, Google Asistan düğmesine sahip olacak

LG G7 ThinQ, sürpriz düğmenin Google Asistan donanımı olarak karşımıza çıkacağı ortaya çıktı.

Son birkaç hafta, yakında çıkan LG G7 ThinQ hakkında çok sayıda sızıntı ve söylentiler görüldü. Telefonun ilk resmi olarak 2 Mayıs‘ta yapılması bekleniyor. LG‘nin isminin onaylanması da dahil olmak üzere daha somut detaylar ortaya çıkıyor. En son sızıntı, G7 ThinQ‘nun donanım düğmelerinden birinin, sesle çalışan Google Asistan‘ı etkinleştirme işlevinde kullanılacak.

LG G7 ThinQ, Google Asistan için düğme tanıyan ilk Android cihazı olacak

Bu, LG‘nin, Samsung‘un S8 ve S9 modelinin Bixby asistanı için özel tuş donanımı stratejisinden ödünç aldığı anlamına geliyor. Cihazın sol tarafında G7 ThinQ‘nun Google Asistan düğmesi bulunacak. Sağdaki güç düğmesi ile telefona aşina olan kişiler CNET’e anlattı. Bu ayrıca Google Asistan‘a adanmış bir donanım düğmesi sunan ilk Android cihaz olacaktır.

Bu ayın başlarında, LG, “G7 ThinQ‘nun temel özelliklerinin bir parçası olarak yapay zekayı benimseyen ilk LG akıllı telefon olan LG V30SThinQ tarafından atılan temelin bir evrimidir.” dedi. Muhtemelen, LG, Google Asistan düğmesini G7 ThinQ‘yu rakiplerinden ayırmak için yapay zeka stratejisini kullanacak. Ayrıca, LG‘nin benzersiz Google Asistan komutlarının V30S‘den yeni cihaza geçmesini sağlayacak.

G7 ThinQ donanımının önceki sızıntıları, telefonun sol tarafında, kameranın arkasında bir parmak izi sensörü bulunurken, hacmini muhtemelen kontrol edebilecek iki ek düğme gösterdi. Cihazın, ekranın üst kısmında bir iPhone X benzeri çentik özelliği olması bekleniyor.


LG G7 ThinQ, Google Asistan düğmesine sahip olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Steam Kış İndirimleri Geliyor! Mercedes-Benz, Tesla Energy’e karşı yenik düştü Nokia Yeni Nesil Cihazlar İle Piyasaya Geri Dönüş Yaptı Intel, Broadcom’u satın almak istiyor Microsoft, güneş enerjisi için en büyük satın alımı yapıyor Toyota’nın Destek Robotu İlk Ev Testini Tamamladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır