Logitech ve Multiplayer’dan Video Yarışması!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Logitech ve Multiplayer’dan Video Yarışması!
Logitech ve Multiplayer’dan Video Yarışması!

Multiplayer ve Logitech birliğinde ” Yayın Açık ” adındaki yarışma ile büyük ödüller kazanma şansı ile ile birlikte Türkiye’nin streamer‘i olma şansını dene.

Video ile atmakla başlayan yarışma Multiplayer ve Logitech birliğinde kazanana sürpriz ödüller ile ödüllendirilecek.

Yapmanız gereken ilk şey videonuzu yüklemek ile yarışmaya dahil olmak. Daha sonra  yarı finale kalacak 20 kişiden biri olman gerekiyor. Daha sonraki canlı yayına çıkma şansı yakalıyorsunuz(yarışmanın başlatmış olduğu canlı yayından söz ediliyor). Finale kalmanız için  halkın birincisi ya da jürinin favorisi olan 3 kişiden biri ol ve finale kalarak streamer olma şansına bir adım daha yaklaş. Finalde ise kazanan sen ol ve şampiyon streamer olma şansını ve sürpriz ödülleri kazanma şansını yakala.

Jüriler ise ;

Pinti Panda, Merthan Yalçın, Mete Özbey ve konuk jüriler ise İsmail Şenol, Kaan Kural, Dost Kayaoğlu‘ndan oluşan altı kişilik jüri ekibi bulunduruyor.

Yarışma hakkında daha çok detaya buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

 

 

Logitech ve Multiplayer’dan Video Yarışması! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Haftanın Film Önerisi #5 : AmelieÜcretsiz Call of Duty: Infinite Warfare geliyor !WhatsApp Veri Paylaşımını EngellemekDünyada En Çok Kullanılan Mobil Ağ OperatörleriFacebook Live’dan Yeni Özellikler GeliyorÜnlülerin Instagram Üzerinden Kazandığı Paralar

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır