Mark Zuckerberg’in Hesaplarından Birisi Yine Ele Geçirildi!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Mark Zuckerberg’in Hesaplarından Birisi Yine Ele Geçirildi!
Mark Zuckerberg’in Hesaplarından Birisi Yine Ele Geçirildi!

Facebook‘un CEO‘su olan Mark Zuckerberg sosyal medya hesaplarından birisini hacker grubu ele geçirdi.

Hatırlayacak olursak Mark Zuckerberg, geçtiğimiz yazın başlarında OurMine adlı grup İnstagram, Twitter, Pinterest olmak üzere Mark Zuckerberg’in üç hesabını da ele geçirmeyi başarmıştı. Bunun dışında sonradan hacker grubunun asıl amacı hesabın güvensiz olduğunu göstermek olduğunu ve sitesinde bulunan website, mail hesapları, sosyal medya hesapları vb. hesap koruma servislerinin belli bir ücret karşılığında hizmet verildiğine şahit olduk. Hesaplarını bir türlü geri alan Zuckerberg, Pinterest hesabını tekrardan aynı hacker grubu olan OurMine’a kaptırdı.

İkinci defa Pinterest hesabı çalının Mark Zuckerberg’in hesabında biyografi bölümünde “Merak etmeyin, sadece güvenliğinizi test ediyoruz” yazısı eklenmiş.

 

 

 

İlginizi Çekebilir :  Aquila İlk Uçuşlarını Gerçekleştirdi

Mark Zuckerberg’in Hesaplarından Birisi Yine Ele Geçirildi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Snapchat, Yeni Özelliği İle 60 Saniyelik Snap Çekebileceksiniz! Bazı YouTube reklamları bilgisayarları kripto para için kullandı NASA 37 yıl sonra Voyager 1’in iticilerini harekete geçirdi Disney Kablosuz Şarj Odası Kuruyor PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu Steam’deki Bağlantı Sorununun Nedeni Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır