Mesajlaşma uygulaması Imo, 500 milyon yüklemeyi geçti

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Mesajlaşma uygulaması Imo, 500 milyon yüklemeyi geçti
Mesajlaşma uygulaması Imo, 500 milyon yüklemeyi geçti

Mesajlaşma uygulaması olan Imo, 500 milyon yüklenmeyi aşmayı başardı.

Sohbet uygulaması olan Imo,  yarım milyar Play Store indirmesini aştı ve daha önce hiç duymadığınız uygulama için iyi bir şans var. Uygulama, eski Google çalışanları tarafından 2010 yılında yeniden başlatıldı. Amaç, diğer tüm ileti hesaplarını tek bir yerde toplayan bir anlık ileti platformu sunmaktı. AIM (RIP), Skype, Facebook, Google Talk ve hatta MySpace dahildi.

Ancak, WhatsApp, Skype gibi erişim güçlerini artıran ve bu farklı hizmetleri destekleyen “teknik başa çıkma” gibi zorlukların artmasıyla, uygulama, 2014’te üçüncü parti platformlarına verdiği desteği sona erdirdi. O sırada Harry McCracken tarafından da bildirildiği gibi, uygulama, metin tabanlı sohbet ve görüntülü aramalar için kendi ağına odaklanmaya devam ediyor.

Imo uygulamasını en çok hangi ülkeler kullanıyor?

Her ne kadar radarı tamamen bırakmış gibi görünse de, servis yıllarca istikrarlı bir şekilde büyümekte. AndroidRank’a göre Imo Android uygulaması, Bangladeş‘teki iletişim kategorisinde Singapur, Hindistan, İsveç ve Rusya gibi ülkelerde çok iyi performans gösteriyor. Bazı ülkelerde 2 numaralı sırada yer alıyor. Ayrı olarak ülkemizde WhatsApp, BİP, Telegram gibi uygulama alternatifleri bulunuyorken bu uygulamanın tercih edildiğini göremiyoruz.

İlginizi Çekebilir :  Facebook'ta En Çok Beğeniye Sahip 10 Sayfa

Mesajlaşma uygulaması Imo, 500 milyon yüklemeyi geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Asgardia-1 uydusu bu ay uzaya fırlatılmaya hazırlanıyor Kaspersky Lab siber güvenlik yarışması düzenliyor E Okul çöktü mü? E Okul’a neden giriş yapılmıyor? Ford Mustang GT “İyi Komşu Modu” ile Geliyor! Twitter bu yıl terörle mücadelede 300.000 hesabı askıya aldı Facebook İşitme Engelliler İçin Canlı Yayınlara Altyazı Getiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır