Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor!
Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor!

Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Facebook, Messenger‘a sohbet odası özelliği ekleyecek.

Popüler sosyal ağlardan birisi olan Facebook, mobil mesajlaşma uygulaması olan Messenger‘a bir yeni özellik daha eklemeyi planlıyor. Messenger eklenmesi planlanan bu özellik ile ‘herkesin katılabileceği açık sohbet odaları‘ bulunacak.

Facebook, bu özelliği geçtiğimiz yıllarda denemek istese de, uygulamaya sunmak istememişti. İncelemiş olursak grup konuşmaları ve sohbet odaları arasında bir çok fark olacağı ortada diyebiliriz. Örnek vermiş olursak insanlar alınmadıkları sürece grup konuşmalarına  katılamıyor iken sohbet odalarına rahatlıkla katılabilecekler. Tabii ki bu zamanla şifreli odalarda geleceğini hemen hemen hepimizin aklından geçiyordur.

Sohbet odaları özelliği Avustralya ve Kanada‘daki kullanıcıları sunulsa da yakın zamanda dünya geneli bütün kullanıcıları sunulması bekleniyor.

Kaynak: NTV


Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple iPhone 8 3B Yüz Tanıma Teknolojisi İle Gelebilir Google, Aramalardaki Videolar İçin Önizleme Getiriyor Bold Pilot atının sahibi Halis Karataş kimdir? Kaç yaşında, nereli? Filistinli Genç Pentagon’un Sitesinde Açık Buldu Apple, TV uygulamasına canlı yayın haberleri ekliyor Japon kripto para borsası Zaif, ücretsiz Bitcoin sattı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır