Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor!
Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor!

Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Facebook, Messenger‘a sohbet odası özelliği ekleyecek.

Popüler sosyal ağlardan birisi olan Facebook, mobil mesajlaşma uygulaması olan Messenger‘a bir yeni özellik daha eklemeyi planlıyor. Messenger eklenmesi planlanan bu özellik ile ‘herkesin katılabileceği açık sohbet odaları‘ bulunacak.

Facebook, bu özelliği geçtiğimiz yıllarda denemek istese de, uygulamaya sunmak istememişti. İncelemiş olursak grup konuşmaları ve sohbet odaları arasında bir çok fark olacağı ortada diyebiliriz. Örnek vermiş olursak insanlar alınmadıkları sürece grup konuşmalarına  katılamıyor iken sohbet odalarına rahatlıkla katılabilecekler. Tabii ki bu zamanla şifreli odalarda geleceğini hemen hemen hepimizin aklından geçiyordur.

Sohbet odaları özelliği Avustralya ve Kanada‘daki kullanıcıları sunulsa da yakın zamanda dünya geneli bütün kullanıcıları sunulması bekleniyor.

Kaynak: NTV


Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kodak, Yeni Telefonunu Tanıtacak! İlan Vermenin Hızlı ve Güvenilir Adresi Vodafone, “Yarını Kodlayanlar” projesini başlatıyor 100 Milyon Dolarlık Netflix Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı Android TV İçin Google Asistanlığı Geliyor Haftanın Film Önerisi #2

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır