Microsoft Teams, 200bin kuruluş tarafından kullanılıyor

Ana Sayfa » Yazılım » Microsoft Teams, 200bin kuruluş tarafından kullanılıyor
Microsoft Teams, 200bin kuruluş tarafından kullanılıyor

Microsoft Teams, bir yılın ardından 200bin kuruluş tarafından kullanılmaya ulaştı.

Redmond(şirketin kampüsü) firmasının bu sabah yayınladığı yeni istatistiklere göre, Microsoft Teams şu anda dünya çapında 181 pazarda 200.000 kuruluş tarafından kullanılıyor. Teknoloji devi bu hafta bir yıl önce başlattığı işyeri sohbet ve işbirliği teknolojisi dört kat daha fazla kullanılmakta. Sadece bir yılın ardında kullanımı dört katına arttırarak büyük bir başarıya ulaştı.

Teams, Slack, Facebook, Amazon ve Google’ı da içeren teknoloji rakiplerinin sahi”p olduğu işbirliği araçlarına meydan okuyor. Teams’in bir yıl önce piyasaya sürülmesi ile hızlı büyüyen Slack‘in Microsoft‘a “tüm bunların göründüğünden daha zor” olduğunu belirten tam sayfa bir gazete ilanı çıkarmasını istedi.

Microsoft bu sabah, General Motors, ConocoPhillips, NASCAR, Technicolor, RLH Corporation ve A.P. Moller’ın Teams müşterileri olduğunu belirtti. Yeni müşteriler için yapılan yarışmada, Microsoft Teams, Microsoft Office 365‘in işletme sürümlerine ek bir ücret ödemeden dahil edilmesinden yararlanır. Şirket, Ekim ayı itibariyle 120 milyon aktif aylık Office 365 ticari kullanıcısını bildirdi.

Microsoft Teams birçok harika özelliklerle donatıldı

Bu sabah ayrıca Microsoft, transkripsiyon ve zaman kodlaması ile çevrimiçi toplantıların bulut kaydı da dahil olmak üzere Teams için serbest bırakılması planlanan yeni özellikleri duyurdu; Takım kanalları ve sohbet için gerçek zamanlı dil çevirisi; Microsoft’un Cortana sesli yardımcısının entegrasyonu; ve bir çevrimiçi toplantıdaki diğer katılımcılarla bir akıllı telefondan içerik paylaşma yeteneği. Ayrıca şirket, Microsoft Surface Hub dahil olmak üzere yeni kurumsal ses özelliklerini ve donanım entegrasyonunu duyurdu.

Microsoft Teams bir yıl sonrası kullanım verileri

Slack, şu anda 50 milyondan fazla şirketin ücretli planlara sahip olduğunu söyleyerek, haftalık 9 milyon aktif kullanıcıya işaret ediyor. Şirket geçtiğimiz günlerde, Capital One, Liberty Mutual, E*TRADE, Target, Overstock, 21st Century Fox. Ek olarak Condé Nast, IBM, Oracle, ve Intuit gibi 150’den fazla büyük şirketin kullandığı Slack Enterprise Grid hizmetinin bir yıldönümünü kutladı.

İlginizi Çekebilir :  Android Oreo dağıtımı Şubat ayından bu yana yüzde 400 arttı

 

 


Microsoft Teams, 200bin kuruluş tarafından kullanılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Battlefield 1’e Yeni Ek Paket Burak Ertaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında? PewDiePie’ın Yaptığı Paylaşım Ortalığı Ayağa Kaldırdı Mark Zuckerberg’in Hesaplarından Birisi Yine Ele Geçirildi! Tesla ile bedava Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Facebook Messenger’da Artık Görüntü Grup Görüşmesi Mümkün

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır