Minecraft 4K grafikli versiyonunu 2018’de yayınlayacak

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Minecraft 4K grafikli versiyonunu 2018’de yayınlayacak
Minecraft 4K grafikli versiyonunu 2018’de yayınlayacak

Minecraft 4K grafiğe sahip olacak güncellenmesini tam tarihi belli olmamasıyla birlikte 2018 yılında yayınlayacağını açıkladı.

Haziran ayında, Microsoft, Minecraft’a 4K çözünürlüğe kadar yükselebilecek büyük bir grafik yükseltme aracı sunacaklarını açıkladı. Oyunun kaç yaşında olduğunu ve 4K’yı destekleyen PS4 Pro ve Xbox One X gibi yeni konsolları göz önüne alındığında, oyun biraz yükseltme zamanı geldiğini varsayıyoruz. Ancak bu yükseltmenin gelmesi biraz daha zaman alacağını şimdiden duyurmalıyız.

Minecraft 4K grafiği ne zaman gelecek?

Güncelleme ilk olarak 2017 sonbaharında planlandı. Ancak bunun artık gerçekleşmediği ve Microsoft’un bu yana grafiklerin geciktirileceğini doğruladığı açık. “Super Duper Graphics” adındaki grafik paketi ile Minecraft oyununda grafikler 4K profiline girerek daha iyi oyun deneyimi sunması planlanıyordu. Açıklamaya göre başlangıçta bu yıl piyasaya çıkacak olmasına rağmen birçok işten dolayı 2017’de paylaşmaya hazır olmadıklarını dile getirdiler. Ayrıca gelecek yıl bu paketi piyasaya süreceklerini ve daha fazla bilgi edinmek için yakın zamanda resmi internet sitesinden ayrıntılar paylaşılacağı da belirtilmekte.

Minecraft’ın yeni sürümü Nintendo Switch’e  ne zaman gelecek?

Grafik yükseltmesinin gecikmesine ilaveten, Microsoft, Nintendo Switch‘in platformlar arası uyumluluğunun da erteleneceğini açıkladı. Bu konuda yine bir açıklamada bulunmayı ihmal etmedi. “Nintendo mükemmel bir ortak olmuş ve Switch oyuncularını tam anlamıyla kazanmaktan heyecan duyuyoruz ancak mümkün olan en iyi deneyimi sunmamız gerektiğine emin olmalıyız. Minecraft‘ın yeni sürümü şimdi gelecek sene Nintendo Switch‘e gelecek. ” açıklamasında bulundu.

2018 yılında yayınlanacağı duyurulan güncellemeler ve daha fazlası için tam tarih olamasa da bir sonraki duyurusunda tarih konusunda daha fazla detaya kavuşacağız.

 


Minecraft 4K grafikli versiyonunu 2018’de yayınlayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uber, Twitter Üzerinden Açıklama Getirdi Super Mario Run İçin IOS Kullanıcılarına Müjde! Güler Sabancı, dünyanın en güçlü kadınları arasındaki tek Türk Audi e-yakıt araştırmalarını hızlandırdı Vodafone 29 Ekim bedava internet kampanyası 2018 Apple İPhone 6 Plus İçin Onarma Programı Başlatacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır