Minecraft 74 milyon sayısıyla aktif oyuncu rekorunu kırdı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Minecraft 74 milyon sayısıyla aktif oyuncu rekorunu kırdı
Minecraft 74 milyon sayısıyla aktif oyuncu rekorunu kırdı

Minecraft hiç görülmemiş bir şekilde 74 milyon sayısıyla aktif oyuncu rekorunu kırdı.

PlayerUnknown’ın Battlegrounds ve Fortnite‘ın son birkaç aydır koyduğu sayılardan hepimiz etkilendi. PUBG düzenli olarak üç milyon eşzamanlı oyuncu çekiyor ve 25 milyondan fazla kişi Steam‘de sahipken Epic‘in aksiyon oyunu 40 milyon oyuncu ve kendi çapında 2 milyon eşzamanlı oyuncu rekoruna sahip.

Minecraft geçtiğimiz Aralık ayında 74 milyon sayısıyla aktif oyuncu rekorunu kırdı

Helen Chiang, dokuz yıldan fazla bir süredir Microsoft ile birlikte çalışıyor ve birden fazla konuma sahip. Son üç yıldır Minecraft ekibi ile birlikte çalışıyor. Chiang, geçenlerde oyun aylık aktif kullanıcılar için geçen ay yeni bir rekor kırdığını doğruladı. Minecraft‘ın yeni başkanı Chiang, oyunun Aralık ayında 74 milyon aktif kullanıcısına sahip olduğunu açıkladı. Toplamda oyunun 144 milyondan fazla kopyası satıldı. Chiang, açıklamasının devamında aktif kullanıcılar için Aralık ayında yeni bir rekor kırdıklarını söyledi. Ve bunun sonucunda şu anda 74 milyon aylık aktif oyuncuya ulaştıklarını belirtti. Bunlara ek olarak oyun güncellemeleri , oyuna geri dönen kişilerin kanıtı olduğunu yansıttı.

İlginizi Çekebilir :  Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma

Minecraft 74 milyon sayısıyla aktif oyuncu rekorunu kırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’ta Canlı Yayınlara Bağış Sistemi Geliyor! Yerli Antivirüs Chomar Çekilişinin Sonuçları Belli Oldu YouTube, Logan Paul’un reklam yasağını kaldırdı Ayla Los Angeles’ta İzleyici En İyi Film Ödülünü kazandı Yeni Sürüm Olan Android O, Geliştiriciler İçin Yayınlandı Note 7 Sahipleri Güncellenmiş Telefonlarına Kavuştu!

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır