MMG 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesine Sayılı Günler Kaldı

Ana Sayfa » Gündem » MMG 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesine Sayılı Günler Kaldı
MMG 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesine Sayılı Günler Kaldı

Mimarlar Mühendisler Grubu (MMG), 6-7 Eylül’de Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde, 2. MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’ne ev sahipliği yapacak. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı himayelerinde Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜBİTAK, DEİK ve TOKİ’nin katkıları ile Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde “2. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ” düzenleniyor.  10 Oturumda inovasyon ve Ar-Ge’nin lideri 40 konuşmacı, Türkiye’nin geleceğini konuşacak. Ayrıca Türkiye’nin milli ve yerli projeleri dahil, bazıları ilk kez sergilenecek inovatif projeler de zirvede yer alacak.

MMG Genel Başkanı Osman Balta, yerel kalkınmanın önündeki engelleri tartışacaklarını özellikle ifade etti. Balta ayrıca bu yıl savunma, çevre, enerji, akıllı ulaşım ve iletişim alanıyla ilgili sektörlere özel açık oturumlar organize edeceklerini belirtti.  “MMG olarak amacımız, sadece zirve düzenlemek değil, zirvede konuşulan ve tartışılan hususlarla ilgili çözümlerin ve modellerin sektör temsilcileri ile bir araya gelerek değerlendirilmesi ve söz konusu çözümlerin simüle edilip hayata geçmesi için somut uygulama adımlarının oluşturulmasını sağlamaktır.” ifadelerini kullandı. 1. Arge ve Inovasyon Zirve ve Sergisi’ne, araştırma merkezleri, üniversiteler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, yatırımcı grupları başta olmak üzere 500 üzerinde kurum ve kuruluştan 5.000’in üzerinde temsilci katılımı gerçekleşmiş ve bu sayının bu yıl 10.000’İ aşması planlanıyor.

MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi Etkinliği Ücretsiz Olacak

Ücretsiz kayıt olmak ve etkinlik takvimi hakkında daha fazla bilgi almak için etkinliğin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.


MMG 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesine Sayılı Günler Kaldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi kim vurdu? Son durumu ne? Google ve Levi’s ortaklığı sonucu akıllı ceket satışa çıkıyor Facebook Live’dan Yeni Özellikler Geliyor Samsung, Huawei’ye Ödeme Yapacak Peggy Whitson Uzaya Gidecek Olan En Yaşlı Kadın Oldu Honda RoboCas adındaki otonom soğutucusunu tanıttı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır