Motorola, Moto X5’i iptal ettiğini bildirdi

Ana Sayfa » Gündem » Motorola, Moto X5’i iptal ettiğini bildirdi
Motorola, Moto X5’i iptal ettiğini bildirdi

Motorola, Moto X5 cihazını piyasaya sürmeyeceğini, iptal ettiğini bildirdi.

Lenovo‘nun Motorola‘nın geçtiğimiz yıl Moto X4‘ün bir yerini bu yıl piyasaya sürmesi bekleniyordu. Ancak yeni bir rapor düşünülecekse, şirketin artık Moto X5 olarak adlandırılan akıllı cihazını piyasaya sürme kararını iptal ederek rafa kaldırıldı. Zaten Moto X5 ile ilgili önemli sızıntılar olmuştu. Bu da şirketin zaten cihazı iptal etmeye karar vermesinden önce gelişimin oldukça uzak olduğunu göstermektedir.

Lenovo, Motorola’yı satın alma konusunda hata yapmış olabilir

Android Police, Motorola’nın Moto X5’i piyasaya sürme planlarını “tamamen terk ettiğini” düşündüğü planların tanıdığı bir kaynaktan geliyor. Bu, görünüşe göre Chicago’da bulunan mühendislik ekibinin son küçültülmesinin bir parçası. Lenovo, birkaç yıl önce Motorola’yı akıllı telefon bölümü için daha fazla kar getireceği ümidiyle eski telefon markasını satın aldı. Ancak bu gerçekten gerçekleşmedi. Lenovo, eski telefon markasının iş gücünü ve dünyadaki varlığını önemli ölçüde azaltmıştı, ancak bir dönüş süreci hala zor.

Rapor ayrıca, şirketin şu an için E, G ve Z serisi cihazlara odaklanacağını da ekliyor. Moto X serisini gelecekteki bir noktada geri getirme olasılığı var ancak bu bilgi doğruysa yakında gerçekleşmeyebilir. Eski telefon markasının odak noktasını niş modlardan uzak tuttuğu söyleniyor ve daha fazla kar elde etme şansına sahip ürünlere daha fazla odaklanacak.


Motorola, Moto X5’i iptal ettiğini bildirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram’a arkadaşlarınızla birlikte canlı yayın özelliği geldi Apple TV ses senkronizasyon sorunları için çözüm bulundu Müziklerle İlgilenenlere Özel; Musixmatch Google, Widget Linkleri Konusunda Uyarıyor! Facebook, Yiyecek Siparişi Seçeneğini Test Ediyor Instagram hikaye indirme yöntemleri (Android,iOS)

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır