Mr.Robot’un 3.Sezonuna Ait Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Ana Sayfa » Gündem » Mr.Robot’un 3.Sezonuna Ait Yeni Bir Fragman Yayınlandı
Mr.Robot’un 3.Sezonuna Ait Yeni Bir Fragman Yayınlandı

USA Network, uzun bir aranın ardından Mr.Robot‘un 3.sezonuna ait yeni bir fragman yayınladı.

Mr.Robot dizisi çekimleri, fragman ve bölüm gibi durumlarda çok yavaş fonksiyona sahip olasa da izleyici kitlesini meraktan öldürüyor denebilir. İzleyiciler bölümlerden  bir beklentisi olup gerçekleşmeyince üzülse de olaylar bir sonraki olacakları merak ettiriyor. İzleyici kitle her geçen bölümden sonra olacakları daha çok merak ediyor. Daha ilk sezondan itibaren hem ülkemizde hemde birçok ülkede büyük kitle kazanan dizi 2.sezondan sonra 3.sezon için ışıkları yaktı. 2.sezon olaylar düzenli gidiyormuş gibi gözükse de son birkaç bölümde olayların zaman kayması yaşaması izleyicilerin beyinlerini iyice yakmıştı. Dizi tam olarak bu konuda çok iyi yapıyor; Yani kullanıcıyı her bölümde olayların sırasında düşünmeye, beyin yormaya davet ediyor.

Mr.Robot 3.Sezon Fragmanı ve ayrıntılar!

Bugün yayınlanan fragman yine her zamanki gibi izleyicileri dahada meraka sürükleyip hipotezlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Yeni çıkacak sezona dair birkaç görüntünün birleşimiyle arkaplanda yine ilginç cümleler. Net bir şey ortaya çıkmasa da birkaç haftaya yeni hipotezler oluşmuş olur.

Bir diğer önemli durum ise diziye yeni bir oyuncu kadroda yer alması.

Leonard Cohen’in Demokrasi şarkısının yanında, oyuncu kadrosuna yeni eklenen Bobby Cannavale karakterinin hakkında yeni söylentiler var.

 

 


Mr.Robot’un 3.Sezonuna Ait Yeni Bir Fragman Yayınlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google, Aramalardaki Videolar İçin Önizleme Getiriyor Samsung’un Akıllı Asistanın Adı Belli Oldu : Bixby Android Oreo dağıtımı Şubat ayından bu yana yüzde 400 arttı Nokia 8 Türkiye’de  Satışa Sunuluyor Başbakan Yıldırım ODTÜ’de Teknoloji ve İletişim Hakkında Konuştu Yapay tatlandırıcılar hakkında yanlış bilinen 4 bilgi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır