v Mr.Robot Emmy Ödülleri'nde 3 dalda aday gösterildi - Webtakibi

Mr.Robot Emmy Ödülleri’nde 3 dalda aday gösterildi

Ana Sayfa » Sinema » Mr.Robot Emmy Ödülleri’nde 3 dalda aday gösterildi
Mr.Robot Emmy Ödülleri’nde 3 dalda aday gösterildi

Sevilen dizi Mr.Robot Emmy Ödülleri‘nde 3 alan içerisinde aday gösterildi.

Dizi 2016 yılından bu yana birçok ödül programlarında birçok alanda aday gösterildi ve o tarihten bu yana 14 adet etkileyici ödüle sahip. Diziler arasında ayrı tutup ele aldığımız Mr.Robot, hem oyuncu kadrosu bakımından hemde senaryo vermiş olduğu mesajlar bakımından çok etkileyici. Daha ilk sezonunun bitiminde Altın Küre Ödülleri‘nde drama dalında en iyi televizyon dizisi ödülü alması çok etkileyiciydi. Özellikle dizinin başrolünde Elliot Alderson karakterini oynayan Rami Said Malek, aynı yılda drama alanında en iyi erkek oyuncu ödülü almasıyla harika bir başarmıştı. Dizi içerisinde dönersek senaryo ve arkaplan müziklerinden kazanmış olduğu başarıları bir kenara bırakamayız. Sahnelere uygun hazırlanmış besteler dizinin her bölümü için akıcı bir şekilde izlememize ve gerekli duyguları bir-arada yaşamamız için baskı uyguladı. Ayrıca senaryo bakımından bugünün dünyasında bizlere vermiş olduğu özel bilgiler ile bakış açımızı çok hızlı bir şekilde biçimlendirdi ve manipüle etmeyi başardı.

Mr.Robot Emmy Ödülleri’nde hangi alanlarda aday gösterildi?

Toplamda 3 alanda aday gösterildi. İlki “Outstanding Creative Achievement In Interactive Media Within A Scripted Program” alanında oldu. “Scripted Program” terimini bilmesek de adaylar içerisinde medya etkileşimi üzerinde olağanüstü yaratıcı başarı elde etmiş diziye verilecek.

Diğer bir adaylığı ise “Outstanding Sound Mixing For A Comedy Or Drama Series (One Hour)” alanında olmakta. Bu alanda ise komedi veya drama dizisi için en iyi müzik karışımı olarak adayların bir saatlik bölümleri üzerine seçilecek.

Son olarak “Outstanding Visual Effects In A Supporting Role” alanında aday gösterildi. Bu alanda ise aday dizilerin “destekleyici bir rolde olağanüstü görsel efektleri” süzgeçten geçecek. Ancak bu alanda ne kadar kıyasıya rekabet edeceği söz konusu belli olmasa da seçilmiş olan “Runtime Error” bölümü mevcut bölümler için bu alandaki ödüle en uygun aday bölüm.

Geçen yıl Emmy Ödülleri içerisinde 3 ödülü elinde bulunduran Mr.Robot, 3 sezonluk maratonu içerisinde 14 ödüle sahip ve bu yılki Emmy Ödülleri‘nden en az birisine sahip olmak zorundaymış gibi bir his oluşuyor.


Mr.Robot Emmy Ödülleri’nde 3 dalda aday gösterildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Moto Z Geekbench’de Görüldü Volkswagen elektrikli araba paylaşım hizmetini başlatacak Qualcomm, Açık Bulanlara 15 bin Dolar Ödül Verilecek Qualcomm 103 milyar dolarlık teklifi reddetti Türk Telekom’dan Dünya Görme Günü’ne özel etkinlik İntel’in Süper Hızlı Depolama Birimleri Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır