Müziklerle İlgilenenlere Özel; Musixmatch

Ana Sayfa » Mobil » Müziklerle İlgilenenlere Özel; Musixmatch
Müziklerle İlgilenenlere Özel; Musixmatch

Bazılarımız yabancı müzikleri dinlerken bazıları da yerli müzikler dinler ve  hayran kalabilirler hatta bazıları dinlemenin ötesinde orada ne söylediğini ve ne anlama geldiğini de merak eder. Ama kime ne gözükse de yabancı kelimelerin telaffuzlarını öğrenmek bize çok faydası dokunuyor. Büyük ihtimalle en çok üşendiğimiz işlerden biriside bir yandan şarkıyı başlatıp sözlerini açmak ve sözleri takip etmek bizi azda olsa bunaltıyor olması gerek.

 

musixmatch_android

 

Buna son demek isteyen Musixmatch, yapmış olduğu Music Lyrics Player ile son vermiş oldu. Kapsamı geniş olmasıyla Youtube , Spotify , Pandora ve hatta daha fazla platformlarda senkronize şarkı sözlerini alabileceğin bir sistemi var. Yani anlayacağınız bu müziği duyan var mı? Bulabilecek  mi? diye bir derdiniz olmasın çünkü birçok platformda aktifliğini sürdürüyor. Ayrıca gözünüzü yormuyor size bir söz dizisinden kurtararak şarkının bölümüne göre anlık olarak sözler geliyor. Hatta Chromecast ile televizyonunuzdan da rahatlıkla takip edebilirsiniz. Şarkıyı açtınız ve telefonunuzda veya tabletinizde sörf yapıyorsunuz. LyricsCard özelliği ile kutu içerisinde anlık olarak sözleri takip eder dilerseniz de yana atıp müziği dinlerken sörfe devam edersiniz. Birçoğumuzda internet söz konusu olunca fazla gideceğini düşünebilir ama sandığınızdan daha az internet kullanarak size sorun yaramıyor. Musixmatch‘ı Google Play Store, Appe Store ve Android Wear platformlarında bulabilirsiniz.


Müziklerle İlgilenenlere Özel; Musixmatch - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

YouTube Fenomeni Orkun Işıtmak’a Linç Kampanyası Başlatıldı Steam Kış İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu AT&T Yayın Sektöründe Büyük Satın Alma Gerçekleştirdi Fujitsu, Çalışanları İçin Yapay Zeka Üzerinde Çalışıyor Google Anlam Verilemeyen Bir Özellik Test Ediyor Facebook Rusya’da gelecek yıl yasaklanabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır